$99,000 Lot/Land
002-06680-000 Highway 5, Mountain Home, AR 72653
- 2.2 Acres
- $45,000 per Acre
$99,000 Lot/Land
002-06680-000 Highway 5, Mountain Home, AR 72653
$375,000 Lot/Land
001-01287-002 Rainbow Ln, Norfork, AR 72658
$280,000 Lot/Land
00 County Road 66, Calico Rock, AR 72519
$1,950 Lot/Land
Lot 3 Cedona Trail, Henderson, AR 72544
$632,700 Lot/Land
1245 Cr 124, Calico Rock, AR 72519
$155,000 Lot/Land
00211140003 Diamond Gem Place, Mountain Home, AR 72653
$57,900 Lot/Land
002-11070-006 Denton Ferry Dr, Cotter, AR 72626
$99,000 Lot/Land
113 Pinehurst Ct, Mountain Home, AR 72653
$69,000 Lot/Land
Tract 8 Arkansas 201, Clarkridge, AR 72623
$28,000 Lot/Land
002-09984-000 Sycamore Rd, Mountain Home, AR 72653
$95,000 Lot/Land
001-01049-000 Cr 128, Calico Rock, AR 72519
$104,500 Lot/Land
Lot 24 Cougar Dr, Buford Township, AR 72653
$111,000 Lot/Land
001-00209-000 Tower Ln, Jordan, AR 72519
$125,000 Lot/Land
Lot 6 Concord Ln, Mountain Home, AR 72653
$285,000 Lot/Land
004-04953-003 Sowbug Cir, Cotter, AR 72626
$15,000 Lot/Land
Lot 21 Cr 472, Clarkridge, AR 72623
$1,240,000 Lot/Land
328 & 361 Rim Shoals Ln, Buford, AR 72653
$5,000 Lot/Land
002-08487-033 Miller Dr, Henderson, AR 72544
$1,195,000 Lot/Land
001-05276-003 Inverness Dr, Mountain Home, AR 72653
$69,000 Lot/Land
Tract 7 Arkansas 201, Clarkridge, AR 72623
$716,000 Lot/Land
001-00776-000 Chappie Ln, Henderson, AR 72544
$20,000 Lot/Land
263 South St, Midway, AR 72651
$349,900 Lot/Land
001-00749-000 Cr 146, Henderson, AR 72544
$139,000 Lot/Land
Lot 10 Crockett Ln, Lone Rock Township, AR 72658
$14,500 Lot/Land
002-11058-011 County Road 23, Clarkridge, AR 72623