$365,000 Lot/Land
000 Newsom Rd, Bellville, TX 77418
- 10.25 Acres
- $35,610 per Acre
$365,000 Lot/Land
000 Newsom Rd, Bellville, TX 77418
$139,500 Lot/Land
731 S Tesch St, Bellville, TX 77418
$1,633,000 Lot/Land
00 Ives Creek Rd, Bellville, TX 77418
$199,000 Lot/Land
3 Acres Langberg Rd, Bellville, TX 77418
$2,613,600 Lot/Land
0 Fm 159, Bellville, TX 77418
$185,000 Lot/Land
141 S Oak St, Bellville, TX 77418
$236,835 Lot/Land
293 Bellwood Lake Ln, Bellville, TX 77418
$2,975,000 Lot/Land
0 000 Fm 1486 Unit 65863319, Bellville, TX 77418
$1,760,000 Lot/Land
8271 Farm To Market Road 529, Bellville, TX 77418
$230,000 Lot/Land
469 S Garrett Cir, Bellville, TX 77418
$4,809,200 Lot/Land
9369 Highyway 159 Hwy E, Bellville, TX 77418
$2,089,290 Lot/Land
2701 Langberg Rd, Bellville, TX 77418
$299,000 Lot/Land
816 Raccoon Bend Rd, Bellville, TX 77418
$175,000 Lot/Land
Tract 1 Nelius Rd, Bellville, TX 77418
$85,800 Lot/Land
1202 Saddleback Dr, Bellville, TX 77418
Bluebonnet Village Community
$279,990 - $377,457
New Ulm, TX 77418
Showing Results 41 - 56, Page 2 of 2