New Construction Homes for Sale in 97702, OR
-
-
Stevens Ranch - Stevens Ranch Townhomes Community
$399,995 - $434,995
Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 1,295+ Sq Ft
-
-
-
-
$1,270,000 Lot/Land
20192 Reed Ln, Bend, OR 97702
- 41,382 Sq Ft
- $1,336,842 per Acre
-
$609,990 Custom Home
20599 Kira Dr Unit 382, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,130 Sq Ft
-
$598,990 Custom Home
20560 Kira Dr Unit 371, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,904 Sq Ft
-
$832,500 Townhome
334 SW Roosevelt Ave Unit 4, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,798 Sq Ft
-
$874,000 Custom Home
60163 Crater Rd, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,079 Sq Ft
-
$749,900 Custom Home
61417 SE Daybreak Unit 4, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,608 Sq Ft
-
$2,349,000 Custom Home
0 Moonshadow Ct Unit Lot 17, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,049 Sq Ft
-
$2,825,000 Custom Home
0 Moonshadow Ct Unit Lot 1, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,534 Sq Ft
-
$759,000 Townhome
61280 Mcroberts Ln Unit 28, Bend, OR 97702
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,047 Sq Ft
-
$915,000 Townhome
19114 Trailhead, Bend, OR 97702
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,050 Sq Ft
-
$598,990 Custom Home
20591 SE Nina Ave Unit 357, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,500 Sq Ft
-
$1,729,000 Townhome
207 SW Log Ct, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,305 Sq Ft
-
$849,900 Custom Home
61437 SE Daybreak Ct Unit Lot 9, Bend, OR 97702
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,232 Sq Ft
-
$335,000 Custom Home
61625 Daly Estates Dr Unit 4, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 1,769 Sq Ft
-
$994,000 Custom Home
24 SW Roosevelt Ave Unit 3, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 4 Baths
- 1,977 Sq Ft
-
$290,000 Custom Home
61625 Daly Estates Dr Unit 2, Bend, OR 97702
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,085 Sq Ft
-
$764,900 Custom Home
61409 SE Daybreak Ct Unit Lot 2, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,912 Sq Ft
-
$2,549,000 Custom Home
0 NW Moonshadow Ct Unit Lot 11, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,243 Sq Ft
-
$2,198,000 Townhome
204 SW Log Ct, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,305 Sq Ft
-
$774,900 Custom Home
61434 SE Daybreak Unit 13, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,746 Sq Ft
-
$774,900 Custom Home
61430 SE Daybreak Unit 14, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,604 Sq Ft
-
$664,900 Custom Home
61405 SE Daybreak Ct Unit 1, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,843 Sq Ft
-
$3,999,000 Custom Home
61859 Hosmer Lake Dr Unit 374, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 5,140 Sq Ft
-
$724,900 Custom Home
61429 SE Daybreak Ct Unit Lot 7, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,454 Sq Ft
-
$595,990 Custom Home
20587 SE Nina Ave Unit 356, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,449 Sq Ft
-
$799,900 Custom Home
61425 SE Daybreak Ct Unit Lot 6, Bend, OR 97702
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,912 Sq Ft
-
$799,900 Custom Home
61421 SE Daybreak Ct Unit Lot 5, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,908 Sq Ft
-
$709,900 Custom Home
21412 SE Krakatoa Ct Unit Lot 103, Bend, OR 97702
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,663 Sq Ft
-
$325,000 Lot/Land
1729 SW Troon Ave, Bend, OR 97702
- 9,147 Sq Ft
- $1,547,619 per Acre
-
$698,000 Lot/Land
61590 Gribbling Rd, Bend, OR 97702
- 10 Acres
- $69,800 per Acre
-
$655,000 Lot/Land
60148 Stirling Dr, Bend, OR 97702
- 17.08 Acres
- $38,349 per Acre
-
$585,000 Lot/Land
61734 Tam McArthur Loop, Bend, OR 97702
- 20,908 Sq Ft
- $1,218,750 per Acre
-
$579,000 Lot/Land
61590 Gribbling Rd Unit Lot 2, Bend, OR 97702
- 10 Acres
- $57,900 per Acre
-
$650,000 Lot/Land
19374 Rim Lake Ct, Bend, OR 97702
- 22,651 Sq Ft
- $1,250,000 per Acre
-
$395,000 Lot/Land
61175 SW Tippytoe Place, Bend, OR 97702
- 4,791 Sq Ft
- $3,590,909 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2