$165,000 Lot/Land
0 Applesauce Hill Rd, Castleton, VT 05735
- 10.7 Acres
- $15,421 per Acre
$165,000 Lot/Land
0 Applesauce Hill Rd, Castleton, VT 05735
$182,500 Lot/Land
Lot 9 Applesauce Hill Rd, Castleton, VT 05735
$200,000 Lot/Land
74 Traverse Place, Rutland, VT 05701
$104,900 Lot/Land
00 Castleton Rd, West Rutland, VT 05777
$1,200,000 Lot/Land
65 Dyer Rd, Rutland, VT 05701