New Construction Homes for Sale in 98021, WA
-
-
Greenleaf Grove Community
$1,199,950 - $1,499,950
Bothell, WA 98021
- 3 - 5 Beds
- 2,065+ Sq Ft
-
-
$1,880,000 Custom Home
300 208th St SE, Bothell, WA 98012
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 4,040 Sq Ft
-
$1,414,810 Custom Home
23724 35th Dr SE Unit 44, Bothell, WA 98021
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,350 Sq Ft
-
$1,044,950 Condo Unit
1524 243rd Place SW Unit A, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,478 Sq Ft
-
$1,064,950 Condo Unit
1528 243rd Place SW Unit A, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,478 Sq Ft
-
$1,669,000 Custom Home
33 213th Place SW, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,843 Sq Ft
-
$1,475,000 Custom Home
730 211th Place SE, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,586 Sq Ft
-
$1,399,000 Custom Home
4219 220th St SE, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 4 Baths
- 2,969 Sq Ft
-
$1,509,745 Custom Home
23951 36th Ave SE Unit 21, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,605 Sq Ft
-
$1,292,690 Custom Home
23947 36th Ave SE Unit 20, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,330 Sq Ft
-
$1,274,950 Townhome
24319 13 Ave SE Unit CR21, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,330 Sq Ft
-
$1,470,000 Custom Home
4118 220th Place SE, Bothell East, WA 98021
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,155 Sq Ft
-
$1,465,000 Custom Home
4103 220th St SE, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 4 Baths
- 2,969 Sq Ft
-
$1,299,950 Custom Home
20021 7th Dr SE, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,501 Sq Ft
-
$1,376,950 Townhome
24330 13 Ave SE Unit CR13, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,605 Sq Ft
-
$1,689,000 Custom Home
15 213th Place SW, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,978 Sq Ft
-
$1,640,000 Custom Home
729 211th Place SE, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,105 Sq Ft
-
$1,624,000 Custom Home
809 211th Place SE, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,105 Sq Ft
-
$1,434,370 Condo Unit
24318 13 Ave SE Unit 10, Bothell, WA 98021
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,761 Sq Ft
-
$1,631,500 Custom Home
817 211th Place SE, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,105 Sq Ft
-
$1,526,555 Condo Unit
24322 13 Ave SE Unit 11, Bothell, WA 98021
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,155 Sq Ft
-
$550,000 Lot/Land
0 239th St SE, Bothell, WA 98021
- 32,670 Sq Ft
- $733,333 per Acre
-
$725,000 Lot/Land
22827 Meridian Ave S, Bothell, WA 98021
- 12,632 Sq Ft
- $2,500,000 per Acre
-
$1,370,000 Lot/Land
1923 233rd Place SE, Bothell, WA 98021
- 9,147 Sq Ft
- $6,523,810 per Acre
-
$1,650,000 Lot/Land
1 XXX 240th St SE, Bothell, WA 98021
- 1.2 Acres
- $1,375,000 per Acre
-
$500,000 Lot/Land
21011 Washington 9 Unit 2, Woodinville, WA 98072
- 10,850 Sq Ft
- $2,007,226 per Acre
-
$777,700 Lot/Land
0 236the Ave NE Unit NWM2501595, Woodinville, WA 98077
- 8.42 Acres
- $92,363 per Acre
-
$299,900 Lot/Land
1 xxx Washington 9, Woodinville, WA 98072
- 2.73 Acres
- $109,853 per Acre