$265,000 Lot/Land
4422 Reece Hurt Rd, Edmonton, KY 42129
- 80.34 Acres
- $3,298 per Acre
$265,000 Lot/Land
4422 Reece Hurt Rd, Edmonton, KY 42129
$245,000 Lot/Land
4422 Reese Hurt Rd, Sulphur Well, KY 42129
$152,000 Lot/Land
15.26 ACRES Chestnut Grove Rd Unit 2987 Chestnut Grove, Fairplay, KY 42728
$275,000 Lot/Land
1957 Old 61 Loop Rd, Breeding, KY 42728
$145,000 Lot/Land
2501 Chestnut Grove Rd, Fairplay, KY 42728
$89,500 Lot/Land
0 Greenbrier Rd, Breeding, KY 42715
$25,000 Lot/Land
2655-2 Bird Rd, Columbia, KY 42828
$425,000 Lot/Land
0 Subtle Garrett Creek Rd, Sulphur Well Historic District, KY 42129
$25,000 Lot/Land
2655 Bird Rd, Columbia, KY 42828