$199,900 Lot/Land
12600 Missouri Bottom Rd, Hazelwood, MO 63042
- 3 Acres
- $66,633 per Acre
The new homes below are the nearest to your search area
$199,900 Lot/Land
12600 Missouri Bottom Rd, Hazelwood, MO 63042
$45,000,000 Lot/Land
4815 Aubuchon Rd, Hazelwood, MO 63042
$69,900 Lot/Land
7275 Howdershell Rd, Hazelwood, MO 63042
$100,500 Lot/Land
2900 Doddridge Ave, Maryland Heights, MO 63043