New Construction Homes for Sale in 76933, TX
-
-
-
$5,500,000 Lot/Land
1089 Tennyson Rd, Bronte, TX 76933
- 610 Acres
- $9,016 per Acre
-
$539,710 Lot/Land
000 Juniper Rd, Bronte, TX 76933
- 174.1 Acres
- $3,100 per Acre
-
$99,900 Lot/Land
216 S State St, Bronte, TX 76933
- 27,878 Sq Ft
- $156,094 per Acre
-
$1,209,600 Lot/Land
0000 Poverty Canyon Rd, Bronte, TX 76933
- 378 Acres
- $3,200 per Acre
-
$1,300,000 Lot/Land
0 County Road 393, Bronte, TX 76933
- 271.65 Acres
- $4,786 per Acre
-
$5,500,000 Lot/Land
1089 Tennyson Rd, Bronte, TX 76933
- 610.25 Acres
- $9,013 per Acre
-
$512,000 Lot/Land
00 Texas 158, Bronte, TX 76933
- 160 Acres
- $3,200 per Acre
-
$625,000 Lot/Land
201 Ratliff Rd, Bronte, TX 76933
- 47.32 Acres
- $13,208 per Acre
-
$650,000 Lot/Land
1596 Mule Creek Rd, Tennyson, TX 76953
- 107 Acres
- $6,075 per Acre
-
$99,675 Lot/Land
N/A Private Rd, Robert Lee, TX 76933
- 22.15 Acres
- $4,500 per Acre