New Construction Homes in Cable, WI
-
-
$415,000 Lot/Land
44870 Cth D, Cable, WI 54821
- 25,265 Sq Ft
- $715,512 per Acre
-
$415,000 Lot/Land
44870 County Highway D, Cable, WI 54821
- 25,264 Sq Ft
- $715,517 per Acre
-
$87,900 Lot/Land
45XXX Highway 63, Cable, WI 54821
- 31 Acres
- $2,835 per Acre
-
$69,900 Lot/Land
14199 County Highway M, Cable, WI 54821
- 10 Acres
- $6,990 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lots 44 & 45 Highway D, Cable, WI 54821
- 3.79 Acres
- $59,367 per Acre
-
$69,900 Lot/Land
14195 County Highway M, Cable, WI 54821
- 10 Acres
- $6,990 per Acre