New Construction Homes for Sale in 64834, MO
-
-
Rainer Farms Community
$230,020 - $394,144
Carl Junction, MO 64834
- 3 - 5 Beds
- 1,449+ Sq Ft
-
$560,000 Lot/Land
27602 State Highway 96, Carl Junction, MO 64834
- 35 Acres
- $16,000 per Acre
-
$159,900 Lot/Land
27750 Green Hills Ln, Carl Junction, MO 64834
- 3 Acres
- $53,300 per Acre
-
$477,280 Lot/Land
TBD Route Yy, Carl Junction, MO 64834
- 29 Acres
- $16,458 per Acre
-
$1,015,000 Lot/Land
9617 County Lane 262, Carl Junction, MO 64834
- 40 Acres
- $25,375 per Acre
-
$38,000 Lot/Land
Tract 3 County Road 260, Carl Junction, MO 64834
- 1 Acre
- $38,000 per Acre
-
$950,000 Lot/Land
LOT 4C Hwy 171 & Fir Rd Unit 4C, Carl Junction, MO 64834
- 4 Acres
- $237,500 per Acre
-
$12,500 Lot/Land
5854 County Rd 263, Carl Junction, MO 64834
- 0 Sq Ft
-
$337,500 Lot/Land
0 Kafir Rd Unit HMS2589605, Carl Junction, MO 64834
- 25 Acres
- $13,500 per Acre
-
$290,000 Lot/Land
Lot 1B Hwy 171 & Fir Rd, Carl Junction, MO 64834
- 1 Acre
- $290,000 per Acre
-
$835,000 Lot/Land
9617 County Lane 262, Carl Junction, MO 64834
- 20 Acres
- $41,750 per Acre
-
$337,500 Lot/Land
TBD Kafir Rd, Carl Junction, MO 64834
- 25 Acres
- $13,500 per Acre
-
$440,000 Lot/Land
Lot 1A Hwy 171 & Fir Rd, Carl Junction, MO 64834
- 1 Acre
- $440,000 per Acre
-
$119,000 Lot/Land
6548 Mo-171, Carl Junction, MO 64834
- 1 Acre
- $119,000 per Acre
-
$150,000 Lot/Land
Lot 4B Hwy 171 & Fir Rd, Carl Junction, MO 64834
- 2 Acres
- $75,000 per Acre
-
$1,132,000 Lot/Land
Lot 4 Hwy 171 & Fir Rd, Carl Junction, MO 64834
- 6 Acres
- $188,667 per Acre
-
$160,000 Lot/Land
XXX Lone Elm, Carl Junction, MO 64834
- 4 Acres
- $40,000 per Acre