$39,900 Lot/Land
0 County Road 244, Grandin, MO 63943
- 5.25 Acres
- $7,600 per Acre
$39,900 Lot/Land
0 County Road 244, Grandin, MO 63943
$199,000 Custom Home
60 Justin Ave, van Buren, MO 63965
$849,000 Custom Home
TBD Big Barren Creek Rd, Kelly Township, MO 63965
$398,000 Custom Home
259 Lakeview Dr, van Buren, MO 63965
$249,000 Custom Home
1969 Payton Place Dr, van Buren, MO 63965
$2,645,000 Lot/Land
Tbd Carter 224, Grandin, MO 63943
$90,000 Lot/Land
Lot 18 Current River Rv Park, van Buren, MO 63965
$55,000 Lot/Land
tbd Tbd, van Buren, MO 63965
$18,000 Lot/Land
0 Deer Run Plat 12 Lot 18 Ln Unit 60321638, van Buren, MO 63965
$21,995 Lot/Land
748 Miller Lake Rd, Carter Township, MO 63965
$125,000 Lot/Land
000 Water Tower Rd, van Buren, MO 63965
$217,500 Lot/Land
0 Dolly St, van Buren, MO 63965
$20,000 Lot/Land
Tract 4 Carter 327, Ellsinore, MO 63937
$8,000 Lot/Land
0 Highway 60, van Buren, MO 63965
$77,900 Lot/Land
Lot 39 Current River Rv Park, van Buren, MO 63965
$275,000 Lot/Land
0 Bass Rock Dr, van Buren, MO 63965
$18,000 Lot/Land
0 Deer Run Plat 12 Lot 9 Ln Unit 60321639, van Buren, MO 63965
$159,000 Lot/Land
TBD County Road B - Carter 256, Ellsinore, MO 63937
$20,000 Lot/Land
Tract 5 Carter 327, Ellsinore, MO 63937
$275,000 Lot/Land
000 Route Z Hwy, van Buren, MO 63965
$49,000 Lot/Land
TBD Chicopee Rd, Carter Township, MO 63965
$18,000 Lot/Land
0 Deer Run Plat 12 Lot 18 Ln Unit MIS26025049, van Buren, MO 63965
$375,000 Lot/Land
0 Bass Rock Dr, van Buren, MO 63965
$75,000 Lot/Land
000 Brown Rd, van Buren, MO 63965
$64,000 Lot/Land
Lot 17 Current River Rv Park, van Buren, MO 63965