$295,000 Lot/Land
18757 Greenwell Springs Rd, Greenwell Springs, LA 70739
- 1.65 Acres
- $178,788 per Acre
$295,000 Lot/Land
18757 Greenwell Springs Rd, Greenwell Springs, LA 70739
$79,900 Lot/Land
14747 W Beaver Dr, Pride, LA 70770
$125,000 Lot/Land
8061 Stoneshire Dr, Baton Rouge, LA 70818
$83,000 Lot/Land
13350 Denham Rd, Baton Rouge, LA 70818
$120,000 Lot/Land
17012 Weyanoke Dr, Central, LA 70791
$625,000 Lot/Land
13618 Joor Rd, Baton Rouge, LA 70818
$85,000 Lot/Land
7365 N Eisworth Ave, Baton Rouge, LA 70818
$395,000 Lot/Land
TBD Washington Ln, Greenwell Springs, LA 70739
$20,000 Lot/Land
15912 Chaumont Ave, Central, LA 70739
$440,000 Lot/Land
10211 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818
$75,000 Lot/Land
11131 Tynewood Ave, Baton Rouge, LA 70818
Showing Results 81 - 91, Page 3 of 3