$1,100,000 Lot/Land
11732 Road 32nd Unit Sidney NE 69162, Sidney, NE 69162
- 10.42 Acres
- $105,566 per Acre
$1,100,000 Lot/Land
11732 Road 32nd Unit Sidney NE 69162, Sidney, NE 69162
$375,000 Lot/Land
935 Illinois St, Sidney, NE 69162
$749,000 Lot/Land
4674 Highway 385, Gurley, NE 69141
$153,000 Lot/Land
Potter Unit NE 69156, Potter, NE 69156
$375,000 Lot/Land
Tbd Road 125, Sidney, NE 69162
$529,000 Lot/Land
Tbd County Road 135, Sidney, NE 69162
$212,371 Lot/Land
0 Cr 149, Lodgepole, NE 69149
$153,000 Lot/Land
0 Cheyenne County Crp N Unit 11577841, Potter, NE 69156
$55,000 Lot/Land
TBD Lot #4 Cr 32, Potter, NE 69156
$55,000 Lot/Land
TBD Lot #1 Cr 32, Potter, NE 69156
$55,000 Lot/Land
TBD Lot #2 Cr 32, Potter, NE 69156
$55,000 Lot/Land
TBD Lot #3 Cr 32, Potter, NE 69156
$529,000 Lot/Land
TBD County Road 135, Sidney, NE 69162