$1,900,000 Lot/Land
0 High Mark Rd Unit 66, Chilmark, MA 02535
- 15.05 Acres
- $126,246 per Acre
$1,900,000 Lot/Land
0 High Mark Rd Unit 66, Chilmark, MA 02535
$330,000 Lot/Land
0 Moshup Trail Unit 73508205, Aquinnah, MA 02535
$2,725,000 Lot/Land
34 Ebens Ln Unit 20 and 22, Chilmark, MA 02535
$1,325,000 Lot/Land
0 N Road 15 Belhaven Way Unit 4-2, Chilmark, MA 02535
$1,295,000 Lot/Land
37 Bijah's Way Unit 96, 101, 102, Chilmark, MA 02535
$1,150,000 Lot/Land
00 Old Field Rd, Aquinnah, MA 02535
$330,000 Lot/Land
0 Moshup Trail Unit 27 & 146 43498, Aquinnah, MA 02535
$2,500,000 Lot/Land
2 Other House Rd Unit 173, Chilmark, MA 02535
$375,000 Lot/Land
00 Moshup Trail Unit 7-5, Aquinnah, MA 02535
$325,000 Lot/Land
00 Moshup Trail, Aquinnah, MA 02535
$1,150,000 Lot/Land
834 State Rd Unit 133, Aquinnah, MA 02535
$785,000 Lot/Land
0 Jeffers Way Unit 165, Aquinnah, MA 02535
$1,325,000 Lot/Land
0/15 N Way, Chilmark, MA 02535
$325,000 Lot/Land
00 Moshup Trail Unit 6, Aquinnah, MA 02535