$345,000 Lot/Land
Tract 1 Cr 433, Lorena, TX 76655
- 11.5 Acres
- $30,000 per Acre
$345,000 Lot/Land
Tract 1 Cr 433, Lorena, TX 76655
$2,000,430 Lot/Land
FM 2643 Fm 2643, Lorena, TX 76655
$27,000 Lot/Land
TBA County Road 4023, Chilton, TX 76632
$345,000 Lot/Land
Tract 2 Cr 433, Lorena, TX 76655
$1,100,000 Lot/Land
2375 Fm 935, Chilton, TX 76632
$236,550 Lot/Land
271 County Road 494n, Chilton, TX 76632
$464,550 Lot/Land
County Road 494n, Chilton, TX 76632
$192,000 Lot/Land
tbd Hwy 7 Hwy, Chilton, TX 76632
$236,550 Lot/Land
TBD Cr494n, Chilton, TX 76632
$365,000 Lot/Land
7031 Golinda Dr, Lorena, TX 76655
$228,000 Lot/Land
TBD Cr494 N, Chilton, TX 76632
$449,900 Lot/Land
2359 Fm 935, Chilton, TX 76632
$464,550 Lot/Land
TBD Cr494 N, Chilton, TX 76632