$500,000 Lot/Land
000 Route 31, Sullivan, NY 13037
- 112.92 Acres
- $4,428 per Acre
$500,000 Lot/Land
000 Route 31, Sullivan, NY 13037
$425,000 Custom Home
2233 Gidran Dr, Sullivan, NY 13037
$425,000 Custom Home
2237 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$535,000 Custom Home
224 Marine View Dr, Sullivan, NY 13037
$699,900 Condo Unit
2025 State Route 31 Unit 207, Chittenango, NY 13037
$455,900 Custom Home
1960 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$556,900 Custom Home
1954 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$489,900 Custom Home
1949 N Ridge Dr, Sullivan, NY 13037
$500,000 Custom Home
2225 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$565,900 Custom Home
1957 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$425,000 Custom Home
2229 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$600,900 Custom Home
1951 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$430,900 Custom Home
1963 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$45,000 Lot/Land
7470 Sandy Hatch Rd, Chittenango, NY 13037
$29,999 Lot/Land
0 Eddy Rd Unit S1633771, Sullivan, NY 13037
$425,000 Lot/Land
2249 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$125,000 Lot/Land
0 Miner Rd Unit S1682483, Sullivan, NY 13030