New Construction Homes for Sale in 48619, MI
-
-
$25,000 Lot/Land
4810 Tote Rd, Clinton Township, MI 48619
- 2.36 Acres
- $10,593 per Acre
-
$124,000 Lot/Land
15.64 AC Cedar Run Rd, Mio, MI 48647
- 15.64 Acres
- $7,928 per Acre
-
$549,000 Lot/Land
14525 Eberly Rd, Atlanta, MI 49709
- 160 Acres
- $3,431 per Acre
-
$34,900 Lot/Land
V/L 7.12A N Abbe Rd, Comins, MI 48619
- 7.12 Acres
- $4,902 per Acre
-
$720,000 Lot/Land
1598 Oak Ridge Cir, Comins, MI 48619
- 80 Acres
- $9,000 per Acre
-
$129,900 Lot/Land
1005 Velda Trail, Fairview, MI 48621
- 5 Acres
- $25,980 per Acre
-
$205,000 Lot/Land
3890 N Abbe Rd, Comins, MI 48619
- 2.9 Acres
- $70,690 per Acre
-
$60,000 Lot/Land
3059 N Weaver Rd, Fairview, MI 48621
- 7.86 Acres
- $7,634 per Acre