$15,000 Lot/Land
0 U S 158 Business, Gatesville, NC 27938
- 1.41 Acres
- $10,638 per Acre
$15,000 Lot/Land
0 U S 158 Business, Gatesville, NC 27938
$39,000 Lot/Land
0 U S Highway 158 W, Gatesville, NC 27938
$239,900 Lot/Land
0 Middle Swamp Rd, Gates, NC 27937
$656,000 Lot/Land
0 Middle Swamp Rd, Gates, NC 27937
$612,000 Lot/Land
358 Flat Branch Rd, Gatesville, NC 27938