$171,500 Lot/Land
760243 S County Road 3520 Rd, Cushing, OK 74023
- 25.32 Acres
- $6,773 per Acre
$171,500 Lot/Land
760243 S County Road 3520 Rd, Cushing, OK 74023
$279,900 Custom Home
1427 S Little Ave, Cushing, OK 74023
$229,000 Custom Home
1019 N Central Ave, Cushing, OK 74023
$259,000 Custom Home
107 W Vine St, Cushing, OK 74023
$72,450 Lot/Land
0000 E 760 Rd, Cushing, OK 74023
$130,000 Lot/Land
9321 N Norfolk, Cushing, OK 74023
$150,000 Lot/Land
S 3470 Rd Fine Cedars Rd, Cushing, OK 74023
$175,000 Lot/Land
0 S 3495 Rd, Cushing, OK 74023
$60,000 Lot/Land
0 S 3470 Rd, Cushing, OK 74023
$39,900 Lot/Land
0 W Cherry St, Cushing, OK 74023
$690,000 Lot/Land
9220 E 9th St, Cushing, OK 74023
$145,000 Lot/Land
0 E Main St, Cushing, OK 74023
$199,900 Lot/Land
0 770 Rd, Cushing, OK 74023
$175,000 Lot/Land
0 Country Club Dr, Cushing, OK 74023
$10,000 Lot/Land
228 S Central Ave, Cushing, OK 74023
$7,500 Lot/Land
1117 E Maple St, Cushing, OK 74023
$688,000 Lot/Land
75060 S 3570 Rd, Cushing, OK 74023
$325,000 Lot/Land
0001 0780, Cushing, OK 74824