$58,000 Lot/Land
0 Hornbrook Rd, Danby, NY 14850
- 2.53 Acres
- $22,925 per Acre
$58,000 Lot/Land
0 Hornbrook Rd, Danby, NY 14850
$98,000 Lot/Land
0 Slators Ln Unit R1670297, Newfield, NY 14867
$349,900 Lot/Land
0 Dawes Hill Rd, Newfield, NY 14867
$250,000 Lot/Land
212-A Hill Rd, Danby, NY 14001
$250,000 Lot/Land
212 Hill Rd, Danby, NY 14001
$990,000 Lot/Land
172 Hill Rd, Ithaca, NY 14850
$135,000 Lot/Land
0 W Miller Rd, Danby, NY 14850
$74,900 Lot/Land
361 Troy Rd, Danby, NY 14850
$225,000 Lot/Land
129 Hornbrook Rd, Ithaca, NY 14850