$707,000 Lot/Land
0 W R Gillespie Rd, Dobson, NC 27017
- 35.37 Acres
- $19,989 per Acre
$707,000 Lot/Land
0 W R Gillespie Rd, Dobson, NC 27017
$449,500 Custom Home
621 W Atkins St, Dobson, NC 27017
$229,999 Manufactured Home
432 Pratt Rd, Dobson, NC 27017
$570,000 Lot/Land
Grover Simmons Rd, Dobson, NC 28621
$150,000 Lot/Land
0 Gillespie St, Dobson, NC 27017
$930,000 Lot/Land
Grover Simmons Rd, Dobson, NC 28621
$19,900 Lot/Land
0 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$194,400 Lot/Land
00 US Highway 601 U S 601 Unit 10, Dobson, NC 27017
$92,000 Lot/Land
0 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$23,990 Lot/Land
Lot 9 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$19,900 Lot/Land
Lot 14 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$150,000 Lot/Land
308 Main St Unit Tract 2 land only, Dobson, NC 27017
$75,000 Lot/Land
000 Crossroads Church Rd, Dobson, NC 27017
$350,000 Lot/Land
0 N Main St, Dobson, NC 27017
$19,900 Lot/Land
Lot 13 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$98,000 Lot/Land
17.96 Acres Aubrey Thomas Ln, Dobson, NC 27017
$2,500,000 Lot/Land
TBD Grover Simmons Rd, Dobson, NC 27017
$21,900 Lot/Land
Lot 11 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$19,900 Lot/Land
Lot 12 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$175,500 Lot/Land
00 US Highway 601 U S 601 Unit 9, Dobson, NC 27017
$19,900 Lot/Land
Lot 10 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$930,000 Lot/Land
00 Grover Simmons Rd, Dobson, NC 27017
$19,900 Lot/Land
Lot 15 Fisher Valley Rd, Dobson, NC 27017
$22,900 Lot/Land
4 Haystack Rd, Dobson, NC 27017
$3,750,000 Lot/Land
446 Grover Simmons Rd, Dobson, NC 27017
$194,500 Lot/Land
TBD Raven Ridge Trail, Dobson, NC 27017