New Construction Homes for Sale in 36301, AL
-
-
Whispering Creek Community
$249,900 - $285,900
REHOBETH, AL 36301
- 3 - 5 Beds
- 1,486+ Sq Ft
-
Buckhead Townhomes Community
$199,900 - $214,900
Dothan, AL 36303
- 3 Beds
- 1,490 Sq Ft
-
-
$84,400 Lot/Land
Lot 2 Willie Varnum Rd, Dothan, AL 36301
- 8.44 Acres
- $10,000 per Acre
-
$70,800 Lot/Land
Lot 7 Blk D Fairway Dr, Dothan, AL 36301
- 36,590 Sq Ft
- $84,286 per Acre
-
$108,800 Lot/Land
Lot 5 Fowler Rd, Cottonwood, AL 36301
- 8.71 Acres
- $12,491 per Acre
-
$70,800 Lot/Land
Lot 6 Blk A Olympia Dr, Dothan, AL 36301
- 32,670 Sq Ft
- $94,400 per Acre
-
$63,600 Lot/Land
Lot 1 Willie Varnum Rd, Dothan, AL 36301
- 6.36 Acres
- $10,000 per Acre
-
$58,800 Lot/Land
Lot 10 Blk E Greenview Cir, Dothan, AL 36301
- 28,749 Sq Ft
- $89,091 per Acre
-
$189,000 Lot/Land
0 S Oates St Unit 553889, Dothan, AL 36301
- 1.7 Acres
- $111,176 per Acre
-
$77,200 Lot/Land
Lot 3 Willie Varnum Rd, Dothan, AL 36301
- 7.72 Acres
- $10,000 per Acre
-
$105,875 Lot/Land
Lot 4 Willie Varnum Rd, Dothan, AL 36301
- 8.47 Acres
- $12,500 per Acre
-
$189,000 Lot/Land
0 S Oates St Unit 203760, Dothan, AL 36301
- 1.56 Acres
- $121,154 per Acre
-
$46,800 Lot/Land
Lot 2 Blk B Olympia Dr, Dothan, AL 36301
- 25,264 Sq Ft
- $80,690 per Acre
-
$46,500 Lot/Land
BlK B Lots 1-12 Fieldstone Way, Rehobeth, AL 36301
- 21,780 Sq Ft
- $93,000 per Acre
-
$56,600 Lot/Land
Lot 1 Gene Terry Rd, Cottonwood, AL 36301
- 4.05 Acres
- $13,975 per Acre
-
$56,000 Lot/Land
Lot 3 Gene Terry Rd, Cottonwood, AL 36301
- 2.08 Acres
- $26,923 per Acre
-
$54,000 Lot/Land
Lot 11 Blk B Saint Ives Ct, Dothan, AL 36301
- 1.02 Acres
- $52,941 per Acre
-
$93,750 Lot/Land
Lot 1 Willie Varnum Rd, Dothan, AL 36301
- 7.5 Acres
- $12,500 per Acre
-
$46,800 Lot/Land
Lot 16 Blk C Fairway Dr, Dothan, AL 36301
- 1.29 Acres
- $36,279 per Acre
-
$93,750 Lot/Land
Lot 2 Willie Varnum Rd, Dothan, AL 36301
- 7.5 Acres
- $12,500 per Acre
-
$24,000 Lot/Land
0 Willie Varnum Rd Unit 207488, Dothan, AL 36301
- 26,136 Sq Ft
- $40,000 per Acre
-
$87,500 Lot/Land
Lot 4 Fowler Rd, Cottonwood, AL 36301
- 7 Acres
- $12,500 per Acre
-
$39,500 Lot/Land
0 Mimosa Dr, Dothan, AL 36301
- 1.04 Acres
- $37,981 per Acre
-
$58,800 Lot/Land
Lot 12 Blk B Saint Ives Ct, Dothan, AL 36301
- 1.06 Acres
- $55,472 per Acre
-
$64,800 Lot/Land
Lot 17 Blk C Fairway Dr, Dothan, AL 36301
- 3.57 Acres
- $18,151 per Acre
-
$46,800 Lot/Land
Lot 20 Blk C Fairway Dr, Dothan, AL 36301
- 1.46 Acres
- $32,055 per Acre
-
$48,000 Lot/Land
Lot 2 Gene Terry Rd, Cottonwood, AL 36301
- 1.88 Acres
- $25,532 per Acre
-
$58,800 Lot/Land
Lot 6 Blk B Olympia Dr, Dothan, AL 36301
- 1.16 Acres
- $50,690 per Acre
-
$65,000 Lot/Land
319 Virginia Dr, Dothan, AL 36301
- 2.72 Acres
- $23,897 per Acre
-
$46,500 Lot/Land
BlK A Lots 1-12 Fieldstone Way, Rehobeth, AL 36301
- 21,780 Sq Ft
- $93,000 per Acre
-
$58,800 Lot/Land
Lot 6 Blk E Greenview Cir, Dothan, AL 36301
- 25,264 Sq Ft
- $101,379 per Acre
-
$253,561 Custom Home
23 Blair Ln, Dothan, AL 36301
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,500 Sq Ft
-
$294,900 Custom Home
263 S Bend Ave, Dothan, AL 36301
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,754 Sq Ft
-
$458,503 Custom Home
0 Iris Rd, Dothan, AL 36301
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,143 Sq Ft
-
$279,900 Custom Home
235 S Bend Ave, Dothan, AL 36301
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,644 Sq Ft
-
$284,900 Custom Home
317 S Bend Ave, Dothan, AL 36301
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,742 Sq Ft
-
$262,900 Custom Home
209 S Bend Ave, Dothan, AL 36301
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,532 Sq Ft
-
$299,900 Custom Home
772 Battles Rd, Dothan, AL 36301
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,052 Sq Ft
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3