$1,100,000 Lot/Land
XXX Capt Fritz Rd, Ebro, FL 32437
- 32.57 Acres
- $33,773 per Acre
$1,100,000 Lot/Land
XXX Capt Fritz Rd, Ebro, FL 32437
$139,000 Lot/Land
TBD Strickland Rd, Ebro, FL 32437
$45,000 Lot/Land
Lot B Anderson Rd, Ebro, FL 32437
$349,900 Lot/Land
5353 Capt Fritz Hwy 20 Rd, Ebro, FL 32437
$59,900 Lot/Land
0 Strickland Rd Unit 11599324, Ebro, FL 32437
$39,900 Lot/Land
1+ Acres Still Pond Rd, Ebro, FL 32437