$92,000 Lot/Land
7381 Nutmeg Ln, Placerville, CA 95667
- 5.15 Acres
- $17,864 per Acre
$92,000 Lot/Land
7381 Nutmeg Ln, Placerville, CA 95667
$799,900 Lot/Land
7017 Idlewild Rd, Somerset, CA 95684
$99,900 Lot/Land
6860 Ant Hill Rd, Somerset, CA 95684
$1,425,000 Custom Home
3000 Springhill Rd, Somerset, CA 95684
$575,000 Lot/Land
5201 Dollhouse Rd, Placerville, CA 95667
$1,499,000 Lot/Land
6340 Grizzly Flat Rd, Somerset, CA 95684
$235,000 Lot/Land
5421 Hawkeye Rd, Somerset, CA 95684
$79,900 Lot/Land
0 Ranch Camp Rd Unit 222137701, Somerset, CA 95684
$175,000 Lot/Land
6294 Gray Rock Rd, Somerset, CA 95684
$434,000 Lot/Land
0 Northern Lights Rd, Placerville, CA 95667
$156,000 Lot/Land
7040 Idlewild Rd, Somerset, CA 95684
$499,000 Lot/Land
0 Hawk Haven Ln, Somerset, CA 95684
$90,000 Lot/Land
0 Old School House Rd, Somerset, CA 95684
$200,000 Lot/Land
18-Acres Raphael Ridge Rd, Somerset, CA 95684
$30,000 Lot/Land
0 Sly Park Rd Unit 225151245, Placerville, CA 95667
$150,000 Lot/Land
4522 Mystic Mine Rd, Somerset, CA 95684
$129,000 Lot/Land
6280 Sweeney Rd, Somerset, CA 95684
$149,900 Lot/Land
39 AC Old School House Rd, Somerset, CA 95684
$300,000 Lot/Land
0 Morning Canyon Rd, Placerville, CA 95667
$1,225,000 Lot/Land
490 Omo Ranch Rd, Somerset, CA 95684
$75,000 Lot/Land
7152 Fire Pine Ln, Somerset, CA 95684
$225,000 Lot/Land
3090 Omo Ranch Rd, Somerset, CA 95684
$449,000 Lot/Land
0 Hawk Haven Ln, Somerset, CA 95684
$275,000 Lot/Land
6412 Mount Aukum Rd, Somerset, CA 95684
$65,000 Lot/Land
6583 Casa Contenta Dr, Somerset, CA 95684
$169,000 Lot/Land
0 Cosumnes View Trail Unit 226046796, Placerville, CA 95667