$70,000 Lot/Land
0 Indian Summer Ln Unit 908514, Ferrum, VA 24088
- 3.61 Acres
- $19,391 per Acre
$70,000 Lot/Land
0 Indian Summer Ln Unit 908514, Ferrum, VA 24088
$247,500 Lot/Land
3546 Prillaman Switch Rd, Ferrum, VA 24088
$120,000 Lot/Land
183 Pernello Rd, Ferrum, VA 24088
$125,000 Lot/Land
00 Old Ferrum Rd, Ferrum, VA 24088
$194,500 Lot/Land
9600 Franklin St, Ferrum, VA 24088
$22,500 Lot/Land
0 Carver Lee Rd, Ferrum, VA 24088
$79,900 Lot/Land
0 Republican Church Rd Unit 2, Ferrum, VA 24088