$2,400,000 Lot/Land
6750 Three Mile Rd, Flatonia, TX 78941
- 155.95 Acres
- $15,390 per Acre
$2,400,000 Lot/Land
6750 Three Mile Rd, Flatonia, TX 78941
$71,400 Lot/Land
Lot 7 County Road 402, Flatonia, TX 78941
$207,000 Lot/Land
2112 (Tract #4) Baca Loop, Flatonia, TX 78941
$324,875 Lot/Land
TBD Davis Rd, Flatonia, TX 78941
$910,000 Lot/Land
TBD State Highway 95, Flatonia, TX 78941
$675,000 Lot/Land
13 Armstrong Rd, Flatonia, TX 78941
$669,000 Lot/Land
145 Stolle Ln, Flatonia, TX 78941
$449,700 Lot/Land
TBD W Old Lockhart Rd, Flatonia, TX 78941
$645,000 Lot/Land
TBD Rosanky Rd, Flatonia, TX 78941
$175,000 Lot/Land
5279 Fm 2762, Flatonia, TX 78941
$450,000 Lot/Land
5885 Nickel Mica Rd, Flatonia, TX 78941
$1,971,250 Lot/Land
0 Anchor Ranch Loop, Flatonia, TX 78941
$270,000 Lot/Land
TBD Patterson Rd, Flatonia, TX 78941
$1,395,000 Lot/Land
92.83 Acres State Highway 95, Flatonia, TX 78941
Showing Results 41 - 55, Page 2 of 2