$64,900 Lot/Land
TBD Franklin Pike SE, Floyd, VA 24091
- 2.57 Acres
- $25,263 per Acre
$64,900 Lot/Land
TBD Franklin Pike SE, Floyd, VA 24091
$49,900 Lot/Land
TBD Tract 14 Turman Dr, Riner, VA 24149
$225,000 Lot/Land
299 Red Ford Rd SW, Meadows of Dan, VA 24120
$64,900 Lot/Land
Lot 4 Franklin Pike SE, Floyd, VA 24091
$239,900 Manufactured Home
163 Indian Valley Rd, Willis, VA 24380
$325,000 Custom Home
1481 Fairview Church Rd SW, Floyd, VA 24091
$49,900 Lot/Land
0 Turman Dr NW, Riner, VA 24149
$64,900 Lot/Land
0 Franklin Pike SE Unit 23597083, Floyd, VA 24091
$500,000 Lot/Land
0 Thomas Farm Rd S E, Floyd, VA 24091
$135,000 Lot/Land
0 NE Lick Ridge Rd Unit 25379860, Check, VA 24072
$300,000 Lot/Land
0 Shelor Rd Unit 25348782, Meadows of Dan, VA 24120
$595,000 Lot/Land
8947 Sugar Run Rd NE, Copper Hill, VA 24079
$598,950 Lot/Land
0 Sowers Mill Dam Rd NE, Riner, VA 24149
$134,900 Lot/Land
3200 Stonewall Rd NE, Pilot, VA 24138
$158,500 Lot/Land
Tract 2 Merifield Rd NW, Willis, VA 24380
$229,900 Lot/Land
0 Firehouse Rd Unit 924144, Willis, VA 24380
$289,900 Lot/Land
0 Park Ridge Ln, Copper Hill, VA 24079
$259,000 Lot/Land
TBD Black Ridge Rd SW, Alum Ridge, VA 24091
$300,000 Lot/Land
0 Shelor Rd SW, Meadows Dan, VA 24120
$114,900 Lot/Land
0 Merifield Rd NW, Willis, VA 24380
$120,000 Lot/Land
5.65 Long Level Rd SW, Floyd, VA 24091
$108,000 Lot/Land
00 Shooting Creek Rd SE, Floyd, VA 24091
$274,500 Lot/Land
0 Ferney Creek Rd NW, Willis, VA 24380
$300,000 Lot/Land
0 Burks Fork Rd Unit 926475, Floyd, VA 24091
$75,000 Lot/Land
TBD Sawmill Hill Rd NW, Willis, VA 24380