$431,200 Lot/Land
00 Highway 190, Woodville, TX 75979
- 49 Acres
- $8,800 per Acre
$431,200 Lot/Land
00 Highway 190, Woodville, TX 75979
$79,200 Lot/Land
1 County Road 4300, Woodville, TX 75979
$79,900 Lot/Land
tbd W Dogwood, Woodville, TX 75979
$141,500 Lot/Land
TBD Cr 2222 Cobbmill Rd, Woodville, TX 75979
$100,000 Lot/Land
9.57 Acres N Highway 69, Woodville, TX 75979
$133,000 Lot/Land
TBD Cr 4455, Woodville, TX 75979
$124,000 Lot/Land
100 County Road 4320, Woodville, TX 75979
$135,000 Lot/Land
TBD Lakeland Ranch Lot 290, Hillister, TX 77624
$128,340 Lot/Land
TBD Peyton Ln, Woodville, TX 75979
$396,500 Lot/Land
tbd County Rd 3000, Woodville, TX 75979
$435,500 Lot/Land
tbd C R 3000, Woodville, TX 75979
$528,000 Lot/Land
8 Highway 190, Woodville, TX 75979
$175,000 Lot/Land
0000 Cr 3000, Woodville, TX 75979
$18,000 Lot/Land
LOT 16 Forse St, Woodville, TX 75979
$325,000 Lot/Land
tbd County Road 3000, Woodville, TX 75979
$24,900 Lot/Land
106 Brookdale Cir, Woodville, TX 75979
$160,000 Lot/Land
1105 County Road 3550, Woodville, TX 75979
$274,000 Lot/Land
LOT 169 Lakeland Ranch, Woodville, TX 75979
$350,000 Lot/Land
tbd Highway 287, Woodville, TX 75979
$370,500 Lot/Land
tbd Cr 3000, Woodville, TX 75979
$135,000 Lot/Land
Lot 290 Lakeland Ranch, Hillister, TX 77624
Showing Results 41 - 61, Page 2 of 2