$650,000 Lot/Land
TBD 37 Ac Big 4 Ave, Emmett, ID 83617
- 36.9 Acres
- $17,615 per Acre
$650,000 Lot/Land
TBD 37 Ac Big 4 Ave, Emmett, ID 83617
$169,900 Lot/Land
2043 Picket Ln, Emmett, ID 83617
$329,900 Lot/Land
1619 Ruby Ln (Lot 4), Emmett, ID 83617
$375,000 Lot/Land
TBD Sweet Ola Hwy, Sweet, ID 83670
$237,000 Lot/Land
9915 Brownlee Liberty Rd, Sweet, ID 83670
$3,800,000 Lot/Land
2213 W Highway 52, Emmett, ID 83617
$275,000 Lot/Land
20750 Sweet Ola Hwy, Ola, ID 83657
$1,500,000 Lot/Land
TBD Hillview Rd, Emmett, ID 83617
Showing Results 121 - 128, Page 4 of 4