New Construction Homes for Sale in 49738, MI
-
-
$4,500 Lot/Land
0000 E North Down River Rd, Grayling, MI 49738
- 9,147 Sq Ft
- $21,429 per Acre
-
$220,000 Lot/Land
8541 S Grayling Rd, Grayling, MI 49738
- 1 Acre
- $220,000 per Acre
-
$265,000 Lot/Land
390 E Ember Trail, Grayling Township, MI 49738
- 20 Acres
- $13,250 per Acre
-
$174,900 Lot/Land
Cherry Creek Trail, Grayling, MI 49738
- 49.57 Acres
- $3,528 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 39 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$595,000 Lot/Land
Parcel 1 Thunder Mug Rd, Lovells Township, MI 49738
- 26 Acres
- $22,885 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 27 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$39,900 Lot/Land
V/L L71-75 Evergreen Dr, Grayling Township, MI 49738
- 0 Sq Ft
-
$269,000 Lot/Land
310 N Arthur St, Grayling, MI 49738
- 23,958 Sq Ft
- $489,091 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 37 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 29 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$135,000 Lot/Land
Lot 122 Aberdeen Cir, South Branch Township, MI 49738
- 1.1 Acres
- $122,727 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 5 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$18,500 Lot/Land
7 Fairway Ct, Beaver Creek Township, MI 49738
- 30,056 Sq Ft
- $26,812 per Acre
-
$15,900 Lot/Land
0 Helen Unit 1943889, Grayling, MI 49738
- 22,651 Sq Ft
- $30,577 per Acre
-
$230,000 Lot/Land
3680 Michigan 72, Grayling, MI 49738
- 7.27 Acres
- $31,637 per Acre
-
$18,500 Lot/Land
6 Fairway Ct, Beaver Creek Township, MI 49738
- 1.26 Acres
- $14,683 per Acre
-
$22,500 Lot/Land
Par 7 W Forest Dr, Grayling Township, MI 49738
- 2.26 Acres
- $9,956 per Acre
-
$9,500 Lot/Land
V/L 6 Lots Battalion Blvd, Grayling Township, MI 49738
- 0 Sq Ft
-
$19,800 Lot/Land
Lot 2 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 2,178 Sq Ft
- $396,000 per Acre
-
$22,500 Lot/Land
3 AC Big Creek Lodge Rd, Lovells Township, MI 49738
- 3 Acres
- $7,500 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 25 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 20 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 18 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$22,500 Lot/Land
Par 6 W Forest Dr, Grayling Township, MI 49738
- 2.54 Acres
- $8,858 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 12 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 20,037 Sq Ft
- $43,043 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 4 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$174,800 Lot/Land
Parcel D I-75 Business Loop, Grayling, MI 49738
- 2.9 Acres
- $60,276 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 30 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$519,000 Lot/Land
000 Ray Ave, Grayling Township, MI 49738
- 0 Sq Ft
-
$19,800 Lot/Land
Lot 10 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$174,800 Lot/Land
Parcel A I-75 Business Loop, Grayling, MI 49738
- 2.9 Acres
- $60,276 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 38 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 36 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$9,500 Lot/Land
0 Battalion Blvd Unit 1940218, Grayling, MI 49738
- 14,810 Sq Ft
- $27,941 per Acre
-
$359,900 Lot/Land
900 Richardson Rd, Grayling, MI 49738
- 2.07 Acres
- $173,865 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 26 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
-
$229,900 Lot/Land
8390 W Beaver Rd, Grayling, MI 49738
- 1.86 Acres
- $123,602 per Acre
-
$19,800 Lot/Land
Lot 32 Northwood Dr, Grayling Township, MI 49738
- 21,780 Sq Ft
- $39,600 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3