$40,000 Lot/Land
0 Chesadu Cir Unit 1514507, Orme, TN 37380
- 1.28 Acres
- $31,250 per Acre
$40,000 Lot/Land
0 Chesadu Cir Unit 1514507, Orme, TN 37380
$221,000 Lot/Land
400 Treetop St, Guild, TN 37340
$49,900 Lot/Land
0 Browbend Dr Unit 4, Guild, TN 37340
$225,000 Lot/Land
0 Split Rail Way Unit 1121, Guild, TN 37340
$49,900 Lot/Land
0 Browbend Dr Unit 1529188, Guild, TN 37340
$225,000 Lot/Land
0 Split Rail Way Unit 1514089, Guild, TN 37340
$230,000 Lot/Land
0 Wildlife Way Unit 1517331, Guild, TN 37340
$40,000 Lot/Land
0 Chesadu Cir Unit RTC2906705, Orme, TN 37380
$35,000 Lot/Land
2080 Teludachee Trail, Orme, TN 37380
$1,400,000 Custom Home
0 Yaki Point Unit 1525510, Guild, TN 37340
$1,400,000 Custom Home
0 Yaki Point Unit RTC3067265, Guild, TN 37340
$1,394,000 Custom Home
315 Browbend Dr, Guild, TN 37340
$129,000 Lot/Land
Lot 41 Wohalie Ln, South Pittsburg, TN 37380
$245,000 Lot/Land
Lot 1125 Split Rail Way, Guild, TN 37340
$475,000 Lot/Land
0 Musket Rd Unit 24695780, Guild, TN 37340
$480,000 Lot/Land
Lot 2222 High Ground Rd, Guild, TN 37340
$550,000 Lot/Land
Lot 2225 High Ground Rd, Guild, TN 37340
$175,000 Lot/Land
0 Split Rail Way Unit 1514160, Guild, TN 37340
$250,000 Lot/Land
0 Split Rail Way Unit 1523399, Guild, TN 37340
$75,400 Lot/Land
0 Highway 156 Unit 1529953, South Pittsburg, TN 37380
$98,000 Lot/Land
0 Salolee Ln W Unit 1387413, New Hope, TN 37380
$65,800 Lot/Land
Lot 61 Teludachee Trail, Orme, TN 37380
$975,000 Lot/Land
Lot 2154 Fallen Oak Pass, Guild, TN 37340
$330,000 Lot/Land
0 High Ground Lot 2233 Rd Unit 1532942, Guild, TN 37340
$260,000 Lot/Land