New Construction Homes for Sale in Hamilton County, NE
-
-
$30,000 Lot/Land
Lot 3 Wall Circle Dr, Hampton, NE 68843
- 13,068 Sq Ft
- $100,000 per Acre
-
$30,000 Lot/Land
Lot 14 B St, Hampton, NE 68843
- 11,325 Sq Ft
- $115,385 per Acre
-
$32,000 Lot/Land
LOT 2 Wall Circle Dr, Hampton, NE 68843
- 14,810 Sq Ft
- $94,118 per Acre
-
$30,000 Lot/Land
Lot 13 B St, Hampton, NE 68843
- 11,325 Sq Ft
- $115,385 per Acre
-
$32,000 Lot/Land
LOT 5 Wall Circle Dr, Hampton, NE 68843
- 14,810 Sq Ft
- $94,118 per Acre
-
$30,000 Lot/Land
Lot 7 Wall Circle Dr, Hampton, NE 68843
- 13,068 Sq Ft
- $100,000 per Acre
-
$30,000 Lot/Land
Lot 15 B St, Hampton, NE 68843
- 11,325 Sq Ft
- $115,385 per Acre
-
$34,000 Lot/Land
Lot 4 Wall Circle Dr, Hampton, NE 68843
- 16,988 Sq Ft
- $87,179 per Acre
-
$340,000 Custom Home
415 Olive St, Hordville, NE 68846
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,547 Sq Ft
-
$260,200 Lot/Land
1030 Woodwhite Dr, Marquette, NE 68854
- 1.15 Acres
- $226,261 per Acre
-
$230,800 Lot/Land
1070 Red Admiral Dr, Marquette, NE 68854
- 1.02 Acres
- $226,275 per Acre
-
$3,500,000 Lot/Land
1208 W 23rd Rd, Marquette, NE 68854
- 691 Acres
- $5,065 per Acre
-
$228,500 Lot/Land
1027 Silverline Dr, Marquette, NE 68854
- 1.01 Acres
- $226,238 per Acre
-
$226,300 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 65 Unit 22535555, Marquette, NE 68854
- 1 Acre
- $226,300 per Acre
-
$2,950,000 Lot/Land
W 9th Road S M Rd, Aurora, NE 68818
- 3 Acres
- $983,333 per Acre
-
$850,000 Lot/Land
702 W 19 Rd, Phillips, NE 68865
- 18 Acres
- $47,222 per Acre
-
$226,300 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 71 Unit 22535557, Marquette, NE 68854
- 1 Acre
- $226,300 per Acre
-
$82,500 Lot/Land
2220 Beechwood Dr Unit 4, Aurora, NE 68818
-
$60,000 Lot/Land
1540 Birdie Dr, Marquette, NE 68854
- 1.86 Acres
- $32,258 per Acre
-
$79,000 Lot/Land
2213 Beechwood Dr Unit 11, Aurora, NE 68818
-
$37,500 Lot/Land
105 N St, Aurora, NE 68818
- 15,682 Sq Ft
- $104,164 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
E Hwy 34, Aurora, NE 68818
- 2.42 Acres
- $123,967 per Acre
-
$160,000 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 8 Unit 22535550, Marquette, NE 68854
- 2 Acres
- $80,000 per Acre
-
$82,500 Lot/Land
2304 Beechwood Dr Unit 5, Aurora, NE 68818
-
$165,000 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 12 Unit 22535553, Marquette, NE 68854
- 2.04 Acres
- $80,882 per Acre
-
$163,200 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 6 Unit 22535549, Marquette, NE 68854
- 2.02 Acres
- $80,792 per Acre
-
$72,000 Lot/Land
1555 Birdie Dr, Precinct 8, NE 68854
- 2.03 Acres
- $35,556 per Acre
-
$161,600 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 5 Unit 22535548, Marquette, NE 68854
- 2.01 Acres
- $80,398 per Acre
-
$79,000 Lot/Land
2209 Beechwood Dr Unit 12, Aurora, NE 68818
-
$2,204,720 Lot/Land
S M Road W 9th Rd (Farmland), Aurora, NE 68818
- 157.48 Acres
- $14,000 per Acre
-
$3,500,000 Lot/Land
1208 W 23 Rd, Precinct 8, NE 68854
- 621 Acres
- $5,636 per Acre
-
$160,000 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 3 Unit 22535547, Marquette, NE 68854
- 1 Acre
- $160,000 per Acre
-
$226,300 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 69 Unit 22535556, Marquette, NE 68854
- 1 Acre
- $226,300 per Acre
-
$45,000 Lot/Land
2030 Greenway Dr, Aurora, NE 68818
- 10,018 Sq Ft
- $195,652 per Acre
-
$79,000 Lot/Land
2208 Beechwood Dr Unit 1, Aurora, NE 68818
-
$79,000 Lot/Land
2212 Beechwood Dr Unit 2, Aurora, NE 68818
-
$82,500 Lot/Land
2216 Beechwood Dr Unit 3, Aurora, NE 68818
-
$160,000 Lot/Land
0 Mariposa Lake Lot 9 Unit 22535551, Marquette, NE 68854
- 2 Acres
- $80,000 per Acre
-
$23,000 Lot/Land
0 Applewood St, Aurora, NE 68818
- 9,447 Sq Ft
- $106,041 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2