$149,000 Lot/Land
Lot 3 Hollandtown Rd, Wauchula, FL 33873
- 4.88 Acres
- $30,533 per Acre
$149,000 Lot/Land
Lot 3 Hollandtown Rd, Wauchula, FL 33873
$95,000 Lot/Land
Parcel D Terrell Rd, Wauchula, FL 33873
$129,000 Lot/Land
Tract E Rhynn Rd, Wauchula, FL 33873
$150,000 Lot/Land
0 Steve Roberts Special, Zolfo Springs, FL 33890
$129,000 Lot/Land
Tract C Rhynn Rd, Wauchula, FL 33873
$199,000 Lot/Land
1723 Peace River Woods, Wauchula, FL 33873
$40,000 Lot/Land
327 E Seventh St, Zolfo Springs, FL 33890
$295,000 Manufactured Home
2050 Florida 64, Wauchula, FL 33873
$180,000 Lot/Land
0 Conroy Ln, Wauchula, FL 33873
$120,000 Lot/Land
110 Franklin St, Bowling Green, FL 33834
$2,394,000 Lot/Land
2485 S Florida Ave, Wauchula, FL 33873
$2,825,000 Lot/Land
State Rte 66, Zolfo Springs, FL 33890
$2,520,000 Lot/Land
0 Crewsville Rd, Zolfo Springs, FL 33890
$6,500,000 Lot/Land
5015 Fish Branch Rd, Zolfo Springs, FL 33890
$7,000,000 Lot/Land
3728 Florida 64, Zolfo Springs, FL 33890
$5,800,000 Lot/Land
7019 Crooked Creek Ln, Zolfo Springs, FL 33890
$75,000 Lot/Land
0 McDonald Rd Unit 316784, Wauchula, FL 33873
$499,000 Lot/Land
3515 US Highway 17 N, Bowling Green, FL 33834
$1,000,000 Lot/Land
0 1st Ave, Wauchula, FL 33873
$134,000 Lot/Land
0 Johnston Rd Unit 322107, Zolfo Springs, FL 33890
$289,900 Lot/Land
0 State Route 66, Zolfo Springs, FL 33890
$159,000 Lot/Land
0 Colin Poucher Rd, Zolfo Springs, FL 33890
$150,000 Lot/Land
0 Highway 17, Bowling Green, FL 33834
$390,000 Lot/Land
46683 Peeples Ln, Wauchula, FL 33873
$65,000 Lot/Land
0 McDonald Rd Unit 324042, Wauchula, FL 33873