$214,500 Lot/Land
1554 Swint Rd, Harlem, GA 30814
- 5.56 Acres
- $38,579 per Acre
$214,500 Lot/Land
1554 Swint Rd, Harlem, GA 30814
$299,900 Lot/Land
1223 Appling Harlem Rd, Harlem, GA 30814
$229,500 Lot/Land
1530 Swint Rd, Harlem, GA 30814
$198,240 Lot/Land
1203 Miles Rd, Harlem, GA 30814
$159,500 Lot/Land
1542 Swint Rd, Harlem, GA 30814
$160,000 Lot/Land
403 G R Tucker Rd, Harlem, GA 30814
$159,500 Lot/Land
1536 Swint Rd, Harlem, GA 30814
Showing Results 41 - 47, Page 2 of 2