$97,860 Lot/Land
TR 11 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
- 14 Acres
- $6,990 per Acre
$97,860 Lot/Land
TR 11 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$105,000 Lot/Land
231 Palo Gaucho Ln E, Hemphill, TX 75948
$97,860 Lot/Land
TR 008 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$113,671 Lot/Land
TR 13 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$104,850 Lot/Land
TR 002 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$140,407 Lot/Land
TR 007 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$64,900 Lot/Land
445 Falcon Dr, Hemphill, TX 75948
$104,850 Lot/Land
TR 004 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$119,000 Lot/Land
222 Gandy Dr, Hemphill, TX 75948
$799,000 Lot/Land
51 Aurelia Russell, Hemphill, TX 75948
$99,000 Lot/Land
5185 State Highway 21 W, Hemphill, TX 75948
$97,860 Lot/Land
TR 10 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$65,000 Lot/Land
315 Falcon Dr, Hemphill, TX 75948
$209,000 Lot/Land
6375 State Highway 21 W, Hemphill, TX 75948
$97,860 Lot/Land
TR 12 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$22,500 Lot/Land
128 Fuller St, Hemphill, TX 75948
$97,860 Lot/Land
TR 009 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$12,000 Lot/Land
172 Starboard Dr, Hemphill, TX 75948
$74,900 Lot/Land
479 Falcon Dr, Hemphill, TX 75948
$104,850 Lot/Land
TR 15 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$104,850 Lot/Land
TR 14 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$106,473 Lot/Land
TR 006 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$39,900 Lot/Land
1198 Vantage Point, Hemphill, TX 75948
$5,500 Lot/Land
1090 Cedar Grove Rd, Hemphill, TX 75948
$104,850 Lot/Land
TR 003 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$104,850 Lot/Land
TR 005 Hwy 21e, Hemphill, TX 75948
$349,000 Lot/Land
999 Davidson Rd, Hemphill, TX 75948
$50,000 Lot/Land
1484 State Hwy 21e, Hemphill, TX 75948