New Construction Homes for Sale in Henry County, KY
-
-
$1,800,000 Lot/Land
No Address Six Mile Creek Rd, Eminence, KY 40019
- 414 Acres
- $4,348 per Acre
-
$140,000 Lot/Land
Lot 77 Rolling Hills Dr, Smithfield, KY 40068
- 2.02 Acres
- $69,307 per Acre
-
$205,500 Lot/Land
Lot #5 L'Esprit Pkwy, La Grange, KY 40031
- 6.38 Acres
- $32,210 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
72 Cedar Run Rd, Pendleton, KY 40055
- 1.2 Acres
- $41,667 per Acre
-
$1,999,900 Lot/Land
1962 Hickory Corner Rd, Pleasureville, KY 40057
- 237.01 Acres
- $8,438 per Acre
-
$74,000 Lot/Land
Lot 75 Silo View Cir, Smithfield, KY 40068
- 1.06 Acres
- $69,811 per Acre
-
$140,000 Lot/Land
0000 Lagrange Rd, New Castle, KY 40050
- 5.5 Acres
- $25,455 per Acre
-
$60,000 Lot/Land
73 Cedar Run Rd, Pendleton, KY 40055
- 1.91 Acres
- $31,414 per Acre
-
$80,000 Lot/Land
Lot 9 Sunset Ridge, Smithfield, KY 40068
- 1.33 Acres
- $60,150 per Acre
-
$149,000 Lot/Land
2497 Lagrange Rd, New Castle, KY 40050
- 4.35 Acres
- $34,253 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
74 Cedar Run Rd, Pendleton, KY 40055
- 1.53 Acres
- $32,680 per Acre
-
$1,150,000 Lot/Land
1279 Campbellsburg Rd, New Castle, KY 40050
- 151.3 Acres
- $7,601 per Acre
-
-
$239,000 Lot/Land
1000 Mount Olivet Rd, La Grange, KY 40031
- 5.9 Acres
- $40,508 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
2831 L'Esprit Pkwy, La Grange, KY 40031
- 5.59 Acres
- $58,140 per Acre
-
$749,000 Lot/Land
9521 Sulphur Rd, Sulphur, KY 40070
- 47.63 Acres
- $15,725 per Acre
-
$155,000 Lot/Land
Lot 76 Rolling Hills Dr, Smithfield, KY 40068
- 1.97 Acres
- $78,680 per Acre
-
$135,000 Lot/Land
Lot 74 Silo View Cir, Smithfield, KY 40068
- 1.11 Acres
- $121,622 per Acre
-
$219,750 Lot/Land
3 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
- 25.36 Acres
- $8,665 per Acre
-
$245,000 Lot/Land
12 Old Jericho Rd, La Grange, KY 40031
- 5.19 Acres
- $47,206 per Acre
-
$1,800,000 Lot/Land
No Address Six Mile Creek Rd, Eminence, KY 40019
- 414 Acres
- $4,348 per Acre
-
$160,000 Lot/Land
1 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
- 12.19 Acres
- $13,126 per Acre
-
$525,000 Lot/Land
2065 Drennon Rd, New Castle, KY 40050
- 24.17 Acres
- $21,721 per Acre
-
$129,000 Lot/Land
Lot 73 Silo View Cir, Smithfield, KY 40068
- 1.09 Acres
- $118,349 per Acre
-
$894,000 Lot/Land
971 Mulberry Pike, Eminence, KY 40019
- 35.81 Acres
- $24,965 per Acre
-
$210,000 Lot/Land
1939 Turners Station Rd, Campbellsburg, KY 40011
- 16.73 Acres
- $12,552 per Acre
-
$74,900 Lot/Land
5480 Drennon Rd Unit A, Campbellsburg, KY 40011
- 2.8 Acres
- $26,750 per Acre
-
$360,000 Lot/Land
3771 Sunnyside Rd, Smithfield, KY 40068
- 16.87 Acres
- $21,340 per Acre
-
$95,000 Lot/Land
Lot 2 Rolling Hills Dr, Smithfield, KY 40068
- 1.33 Acres
- $71,429 per Acre
-
$109,000 Lot/Land
Lot 72 Silo View Cir, Smithfield, KY 40068
- 1.38 Acres
- $78,986 per Acre
-
$85,000 Lot/Land
Lot 71 Silo View Cir, Smithfield, KY 40068
- 1.1 Acres
- $77,273 per Acre
-
$75,000 Lot/Land
Lot 4 Sunset Ridge, Smithfield, KY 40068
- 1 Acre
- $75,000 per Acre
-
$100,500 Lot/Land
Lot 8 Sunset Ridge, Smithfield, KY 40068
- 1.34 Acres
- $75,000 per Acre
-
$85,000 Lot/Land
Lot 10 Sunset Ridge, Smithfield, KY 40068
- 1.08 Acres
- $78,704 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
5 Batts Ln, Campbellsburg, KY 40011
- 5.14 Acres
- $48,638 per Acre
-
$140,000 Lot/Land
2 Castle Hwy, Pleasureville, KY 40057
- 5 Acres
- $28,000 per Acre
-
$130,000 Lot/Land
Lot 7 Sunset Ridge Rd, Smithfield, KY 40068
- 1.73 Acres
- $75,145 per Acre
-
$150,000 Lot/Land
288 Old Jericho Rd, Smithfield, KY 40068
- 1.5 Acres
- $100,000 per Acre
-
$319,145 Lot/Land
2 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
- 41.18 Acres
- $7,750 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2