$349,000 Lot/Land
#80 Snow Dr, Scottsboro, AL 35769
- 80 Acres
- $4,362 per Acre
$349,000 Lot/Land
#80 Snow Dr, Scottsboro, AL 35769
$364,900 Lot/Land
127 Rich Dr, Bridgeport, AL 35740
$399,000 Lot/Land
93.67 County Road 106, Trenton, AL 35774
$49,900 Lot/Land
610 E Willow St, Scottsboro, AL 35768
$207,000 Lot/Land
18 Acres Little Arkansas Rd, Woodville, AL 35776
$22,500 Lot/Land
.88 Acre County Road 825, Scottsboro, AL 35768
$875,000 Lot/Land
1876 County Road 684, Flat Rock, AL 35966
$69,900 Lot/Land
5.1 Ac County Road 159, Bryant, AL 35958
$129,000 Lot/Land
186 Monte Sano Dr, Scottsboro, AL 35769
$59,000 Lot/Land
655 John Cabaniss Rd, Langston, AL 35755
$69,900 Lot/Land
5ac Alabama Highway 40, Henagar, AL 35798
$79,900 Lot/Land
Lot 4 County Road 224, Dutton, AL 35744
$189,000 Lot/Land
0 County Road 91 Unit 1530350, Bryant, AL 35958
$79,400 Lot/Land
2.47 Acres-Lot3 County Road 214, Woodville, AL 35776
$249,900 Lot/Land
0 Alabama Hwy Unit 1530209, Flat Rock, AL 35966
$395,000 Lot/Land
Tract 1 4610 County Road 81, Flat Rock, AL 35966
$554,000 Lot/Land
264 AC County Road 65, Paint Rock, AL 35764
$449,900 Lot/Land
64 Acres County Road 463, Section, AL 35771
$69,000 Lot/Land
565 John Cabaniss Rd, Langston, AL 35755
$26,000 Lot/Land
166 Lookout Mountain Dr, Scottsboro, AL 35769
$60,000 Lot/Land
900-B Lot 7 County Road 114, Scottsboro, AL 35769
$50,000 Lot/Land
Lot 7 County Road 224, Dutton, AL 35744
$90,000 Lot/Land
2.30 acres #25 S Sauty Rd, Langston, AL 35755
$35,000 Lot/Land
1.7 acres #16 S Sauty Rd, Langston, AL 35755
$115,000 Lot/Land
0 Castlehill Dr Unit RTC3098353, Bryant, AL 35958