New Construction Homes in Jacksons Gap, AL
-
-
$1,550,000 Custom Home
517 Transom Dr, Jacksons Gap, AL 36861
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,130 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3260 Bay Pine Rd Unit 3, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$789,000 Townhome
3324 Bay Pine Rd Unit 10, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3282 Bay Pine Rd Unit 5, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3282 Bay Pine Rd, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$1,799,999 Custom Home
2537 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36861
- 5 Beds
- 4.5 Baths
-
$749,000 Townhome
3260 Bay Pine Rd, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3260 Bay Pine Rd Unit 4, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$789,000 Townhome
3324 Bay Pine Rd Unit 9, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3244 Bay Pine Rd, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$1,620,000 Custom Home
2365 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36861
- 5 Beds
- 4 Baths
- 2,929 Sq Ft
-
$789,000 Townhome
3284 Bay Pine Rd Unit 8, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$1,649,999 Custom Home
2601 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36861
- 5 Beds
- 4 Baths
- 2,929 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3244 Bay Pine Rd Unit 2, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$789,000 Townhome
3284 Bay Pine Rd, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$789,000 Townhome
3284 Bay Pine Rd Unit 7, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$789,000 Townhome
3324 Bay Pine Rd, Jacksons Gap, AL 36861
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3244 Bay Pine Rd Unit 1, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$749,000 Townhome
3282 Bay Pine Rd Unit 6, Jacksons' Gap, AL 36861
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,773 Sq Ft
-
$379,000 Lot/Land
0 Highway 280 Unit 27098630, Dadeville, AL 36853
- 14 Acres
- $27,071 per Acre
-
$69,900 Lot/Land
3+/- Ac Driftwood Dr, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Acres
- $23,300 per Acre
-
$124,000 Lot/Land
0 U S Highway 280, Jackson's Gap, AL 36861
- 12.4 Acres
- $10,000 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
0 22 + - Acres Jacksons Gap Way, Jacksons Gap, AL 36861
- 22 Acres
- $14,773 per Acre
-
$500,000 Lot/Land
5816 Alabama 49, Dadeville, AL 36853
- 3.68 Acres
- $135,870 per Acre
-
$475,000 Lot/Land
LOT SB#21 Shady Bay Dr, Jacksons Gap, AL 36861
- 0 Sq Ft
-
$495,000 Lot/Land
2653 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36861
- 1.35 Acres
- $366,667 per Acre
-
$438,900 Lot/Land
2463 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36853
- 1.29 Acres
- $340,233 per Acre
-
$599,000 Lot/Land
2853 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36861
- 27,878 Sq Ft
- $935,938 per Acre
-
$12,000 Lot/Land
198 Mckelvey St, Dadeville, AL 36853
- 11,761 Sq Ft
- $44,444 per Acre
-
$69,900 Lot/Land
3+/-AC Driftwood Dr, Jacksons Gap, AL 36861
- 3 Acres
- $23,300 per Acre
-
$220,000 Lot/Land
LOT 8 & 8B Scenic Shores Way, Dadeville, AL 36861
- 0 Sq Ft
-
$875,000 Lot/Land
358 Tessie Dr, Jacksons Gap, AL 36861
- 39,204 Sq Ft
- $972,222 per Acre
-
$17,500 Lot/Land
0 Smith St, Dadeville, AL 36853
- 21,780 Sq Ft
- $35,000 per Acre
-
$654,000 Lot/Land
2731 Sturdivant Rd, Jackson's Gap, AL 36861
- 1.24 Acres
- $527,419 per Acre
-
-
$16,500 Lot/Land
0 E Lafayette St, Dadeville, AL 36853
- 0 Sq Ft
-
$168,500 Lot/Land
1290 Sturdivant Rd, Jacksons Gap, AL 36861
- 41,382 Sq Ft
- $177,368 per Acre
-
$935,000 Lot/Land
1374 U S 280, Jacksons' Gap, AL 36861
- 32 Acres
- $29,219 per Acre
-
$4,250,000 Lot/Land
0 Alabama 49, Dadeville, AL 36853
- 79 Acres
- $53,797 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2