$158,000 Lot/Land
0 Old Highway 80 Unit 7 250027523, Jacumba, CA 91934
- 10 Acres
- $15,800 per Acre
$158,000 Lot/Land
0 Old Highway 80 Unit 7 250027523, Jacumba, CA 91934
$175,000 Lot/Land
0 Interstate 8 Unit 25598595IC, Jacumba, CA 91934
$300,000 Lot/Land
0000 In-Ko-pah Park Rd, Jacumba, CA 91934