$115,000 Lot/Land
XXX Hwy 70, Kirby, AR 71950
- 13.02 Acres
- $8,833 per Acre
$115,000 Lot/Land
XXX Hwy 70, Kirby, AR 71950
$426,437 Lot/Land
2 Road Trail, Kirby, AR 71950
$1,312,000 Lot/Land
2385 Hwy 27 N, Kirby, AR 71950
$79,900 Lot/Land
19 Lookout Ln, Kirby, AR 71950
$45,000 Lot/Land
4949 Highway 70 E, Kirby, AR 71950