5
New Construction Homes in Kopperl, TX
-
-
$165,000 Lot/Land
1124 Fm 2131, Coleman, TX 76834
- 11.08 Acres
- $14,892 per Acre
-
$727,650 Lot/Land
TBD County Road 464, Coleman, TX 76834
- 189 Acres
- $3,850 per Acre
-
$149,000 Lot/Land
100 Farm To Market 503, Coleman, TX 76834
- 11.08 Acres
- $13,448 per Acre
-
$1,517,000 Lot/Land
447 Cr 411, Coleman, TX 76834
- 288.8 Acres
- $5,253 per Acre