$695,000 Lot/Land
TBD Lynx Ln, Lenore, ID 83541
- 334.24 Acres
- $2,079 per Acre
$695,000 Lot/Land
TBD Lynx Ln, Lenore, ID 83541
$129,000 Lot/Land
34245 Grandview Ln, Lenore, ID 83541
$4,950,000 Lot/Land
0 Freeman Creek Rd Unit 24951843, Lenore, ID 83541
$289,900 Lot/Land
7362 S Dick's Creek Rd, Kendrick, ID 83537
$289,900 Lot/Land
7362 S Dicks Creek Rd, Kendrick, ID 83537
$4,950,000 Lot/Land
0 Freeman Creek Rd Unit 23053832, Lenore, ID 83541
$300,000 Lot/Land
620 Old Peck Grade, Lenore, ID 83541
$225,000 Lot/Land
36171 River Rd, Lenore, ID 83541
$1,199,900 Lot/Land
TBD Barley Dr, Lenore, ID 83541
$4,950,000 Lot/Land
NKA 618acs Freeman Creek Rd, Lenore, ID 83541
$90,000 Lot/Land
TBD Starthistle Ln, Lenore, ID 83541
$129,900 Lot/Land
TBD Sunnyside Bench Rd, Lenore, ID 83541
$194,000 Lot/Land
TBD Summit Grade Parcel "D, Lenore, ID 83501
$4,950,000 Lot/Land
NKA 618acs Freeman Creek Rd, Lenore, ID 83541
$350,000 Lot/Land
TBD Settlement Rd, Lenore, ID 83541
$600,000 Lot/Land
TBD Middle Rd, Lenore, ID 83541
$135,000 Lot/Land
34245 Grandview Ln, Lenore, ID 83541
$261,900 Lot/Land
TBD Sunnyside Bench Rd, Lenore, ID 83541