New Construction Homes in Leo, IN
-
-
-
Riverwalk - Villas Community
$272,400 - $327,400
New Haven, IN 46774
- 3 - 4 Beds
- 1,272+ Sq Ft
-
Kennebec - Paired Villas Community
$279,900 - $332,900
New Haven, IN 46774
- 2 - 4 Beds
- 1,498+ Sq Ft
-
Belmont Woods Community
$284,900 - $375,490
Fort Wayne, IN 46835
- 4 - 5 Beds
- 1,501+ Sq Ft
-
$20,000 Lot/Land
123 W Williams St, Fort Wayne, IN 46802
- 6,969 Sq Ft
- $125,000 per Acre
-
$29,999 Lot/Land
5121 Idlewood Dr, Fort Wayne, IN 46803
- 10,454 Sq Ft
- $124,996 per Acre
-
$1,300,000 Lot/Land
4521 Schwartz Rd, New Haven, IN 46774
- 21.71 Acres
- $59,880 per Acre
-
$1,125,000 Lot/Land
8401 Rothman Rd, Fort Wayne, IN 46835
- 31.35 Acres
- $35,885 per Acre
-
$29,000 Lot/Land
602 Taylor St, Fort Wayne, IN 46802
- 2,613 Sq Ft
- $483,333 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
3629 Logan Ave, Fort Wayne, IN 46803
- 5,227 Sq Ft
- $208,333 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
737 E Washington Blvd, Fort Wayne, IN 46802
- 4,356 Sq Ft
- $1,200,000 per Acre
-
$93,000 Lot/Land
1334 Kayenta Trail Unit 28, Fort Wayne, IN 46815
- 10,759 Sq Ft
- $376,518 per Acre
-
$350,000 Lot/Land
2225 McKinnie Ave, Fort Wayne, IN 46806
- 2,178 Sq Ft
- $7,000,000 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
3622 & 3628 Logan Ave, Fort Wayne, IN 46803
- 10,454 Sq Ft
- $208,333 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
3629 (East of) Logan Ave, Fort Wayne, IN 46803
- 5,227 Sq Ft
- $208,333 per Acre
-
$89,900 Lot/Land
1214 Fairfield Ave, Fort Wayne, IN 46802
- 3,920 Sq Ft
- $998,889 per Acre
-
$230,000 Lot/Land
2402 Medford Dr, Fort Wayne, IN 46803
- 15.72 Acres
- $14,631 per Acre
-
$8,800 Lot/Land
1208 Fairview Ave, Fort Wayne, IN 46803
- 7,840 Sq Ft
- $48,889 per Acre
-
$4,900 Lot/Land
2231 Gay St, Fort Wayne, IN 46803
- 7,405 Sq Ft
- $28,824 per Acre
-
$17,000 Lot/Land
1019 Colerick St, Fort Wayne, IN 46806
- 13,503 Sq Ft
- $54,839 per Acre
-
$30,000 Lot/Land
2403 S Anthony Blvd Unit 40, 41 & 42, Fort Wayne, IN 46803
- 19,166 Sq Ft
- $68,182 per Acre
-
$319,999 Lot/Land
1327 W Main St Unit 20/21, Fort Wayne, IN 46808
- 14,810 Sq Ft
- $941,174 per Acre
-
$15,000 Lot/Land
2405 Cass St, Fort Wayne, IN 46808
- 6,098 Sq Ft
- $107,143 per Acre
-
$87,400 Lot/Land
1345 Kayenta Trail, Fort Wayne, IN 46815
- 8,712 Sq Ft
- $437,000 per Acre
-
$14,995 Lot/Land
1429 Lillie St, Fort Wayne, IN 46803
- 5,227 Sq Ft
- $124,958 per Acre
-
$7,000 Lot/Land
1217 Colerick St, Fort Wayne, IN 46806
- 3,049 Sq Ft
- $100,000 per Acre
-
$11,000 Lot/Land
2429 New Haven Ave, Fort Wayne, IN 46803
- 3,484 Sq Ft
- $137,500 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
9567 N River Rd, New Haven, IN 46774
- 10 Acres
- $19,500 per Acre
-
$400,000 Lot/Land
604 Buchanan St, Fort Wayne, IN 46803
- 1,742 Sq Ft
- $10,000,000 per Acre
-
$104,000 Lot/Land
1395 Montura Cove Unit 5, Fort Wayne, IN 46815
- 17,859 Sq Ft
- $253,659 per Acre
-
$11,900 Lot/Land
923 Madison St, Fort Wayne, IN 46803
- 4,356 Sq Ft
- $119,000 per Acre
-
$90,000 Lot/Land
4020 Lynfield Dr, Fort Wayne, IN 46816
- 5 Acres
- $18,000 per Acre
-
$48,900 Lot/Land
1624 Goshen Ave, Fort Wayne, IN 46808
- 20,908 Sq Ft
- $101,875 per Acre
-
$38,000 Lot/Land
4519 Avondale Dr, Fort Wayne, IN 46806
- 9,147 Sq Ft
- $180,952 per Acre
-
$12,615 Lot/Land
1900 Bitler St, Fort Wayne, IN 46803
- 6,098 Sq Ft
- $90,107 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
1025 Lavina St, Fort Wayne, IN 46802
- 3,484 Sq Ft
- $1,562,500 per Acre
-
$20,000 Lot/Land
3735 Parkhill Ave, Fort Wayne, IN 46805
- 5,227 Sq Ft
- $166,667 per Acre
-
$74,900 Lot/Land
1215 Jackson St, Fort Wayne, IN 46802
- 2,178 Sq Ft
- $1,498,000 per Acre
-
$5,900 Lot/Land
2805 S Anthony Blvd, Fort Wayne, IN 46806
- 5,227 Sq Ft
- $49,167 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2