$109,000 Lot/Land
00 Bear Rock Rd, Lilly, PA 15938
- 9.13 Acres
- $11,939 per Acre
$109,000 Lot/Land
00 Bear Rock Rd, Lilly, PA 15938
$40,000 Lot/Land
Lot# 4 Hilltop Rd, Lilly, PA 15938
$96,000 Lot/Land
000 Scanlon Hill Rd, Lilly, PA 15938
$15,000 Lot/Land
000 North St, Lilly, PA 15938
$29,900 Lot/Land
00 Scanlon Hill Rd, Lilly, PA 15938
$170,000 Lot/Land
6 Mountain Rd, Lilly, PA 15938
$35,000 Lot/Land
Lot # 12 Hilltop Rd, Lilly, PA 15938
$14,900 Lot/Land
000 North St, Lilly, PA 15938
$39,900 Lot/Land
0 Mall Ln Unit 80086, Lilly, PA 15938
$109,000 Lot/Land
0000 Bear Rock Rd, Lilly, PA 15938
$39,900 Lot/Land
Lot# 3 Mountain Rd, Lilly, PA 15938
$39,900 Lot/Land
0 Mall Ln Unit 96041590, Lilly, PA 15938