$28,400 Lot/Land
TBD Bear River Lodge Trail Unit 132, 11, Revere Rice Cove, NC 28753
- 2.02 Acres
- $14,059 per Acre
$28,400 Lot/Land
$62,500 Lot/Land
72 Applewood Ln Unit 93, Weaverville, NC 28787
$19,900 Lot/Land
0000 Highland Creek Dr Unit 31, Marshall, NC 28753
$699,000 Lot/Land
902 Spillcorn Rd, Marshall, NC 28753
$76,500 Lot/Land
242 area Radford Rd Unit 1, Mars Hill, NC 28754
$200,000 Lot/Land
TBD Timberside Dr, Mars Hill, NC 28754
$475,000 Lot/Land
137 Cowboy Ln, Hot Springs, NC 28743
$75,000 Lot/Land
271 Amanda Dr Unit 6a, Mars Hill, NC 28754
$195,000 Lot/Land
230 White Rapid Rd, 5, Walnut, NC 28753
$45,000 Lot/Land
1156 Bear River Lodge Trail Unit 61, Marshall, NC 28753
$15,000 Lot/Land
Lot 127 Bear River Lodge Trail, Marshall, NC 28753
$76,500 Lot/Land
242 area Radford Rd Unit 3, Mars Hill, NC 28754
$42,500 Lot/Land
1559 Seven Glens Dr Unit 165, Weaverville, NC 28787
$49,999 Lot/Land
94 Locust Grove Ln, Weaverville, NC 28787
$24,900 Lot/Land
232 Thorncliff Trail Unit 82, Marshall, NC 28753
$50,000 Lot/Land
TBD 1.2 Acres Jass Cove Rd, Marshall, NC 28753
$111,000 Lot/Land
0000 Whispering Woods Path Unit 95-A, Mars Hill, NC 28754
$125,000 Lot/Land
00000 Grassland Pkwy Unit 14, Marshall, NC 28753
$169,925 Lot/Land
1380 Seven Glens Dr, Weaverville, NC 28787
$40,000 Lot/Land
TBD 1.21 Acres Jass Cove Rd, Marshall, NC 28753
$135,000 Lot/Land
31 Caddis Ct, Marshall, NC 28753
$424,999 Custom Home
56 White Oak Place, Mars Hill, NC 28754
$985,900 Custom Home
1060 California Creek Rd, Mars Hill, NC 28754
$1,242,000 Custom Home