$500,000 Lot/Land
000 Route 31, Sullivan, NY 13037
- 112.92 Acres
- $4,428 per Acre
$500,000 Lot/Land
000 Route 31, Sullivan, NY 13037
$20,000 Lot/Land
0 Fayette St Unit S1580636, Hamilton, NY 11206
$329,000 Manufactured Home
1237 Earlville Rd, Earlville, NY 13332
$425,000 Custom Home
2233 Gidran Dr, Sullivan, NY 13037
$425,000 Custom Home
2237 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$535,000 Custom Home
224 Marine View Dr, Sullivan, NY 13037
$699,900 Condo Unit
2025 State Route 31 Unit 207, Chittenango, NY 13037
$455,900 Custom Home
1960 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$556,900 Custom Home
1954 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$500,000 Custom Home
2225 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$565,900 Custom Home
1957 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$425,000 Custom Home
2229 Gidran Dr, Chittenango, NY 13037
$600,900 Custom Home
1951 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$430,900 Custom Home
1963 N Ridge Dr, Chittenango, NY 13037
$245,000 Lot/Land
2876 Hill Rd, Cazenovia, NY 13035
$180,000 Lot/Land
0 Shephard Rd Unit 27194249, Fenner, NY 13035
$500,000 Lot/Land
0 Lake Moraine Rd Unit LOTWP001, Madison, NY 13402
$995,000 Lot/Land
5857 E Lake Rd, Cazenovia, NY 13035
$34,900 Lot/Land
0WP Petrie Rd, Sullivan, NY 13030
$1,750,000 Lot/Land
2349 Fenner Rd, Cazenovia, NY 13035
$92,900 Lot/Land
2979 Leach Rd, Eaton, NY 13334
$130,000 Lot/Land
Lot 46 Harbour Town Phase Two, Sullivan, NY 13030
$34,900 Lot/Land
0 Lake Moraine Rd Unit S1666369, Madison, NY 13402
$99,000 Lot/Land
00 Park St, Cazenovia, NY 13035
$100,000 Lot/Land
Lot 57 Harbour Town Phase Two, Sullivan, NY 13030