$845,500 Lot/Land
4678 Highway 90, Madisonville, TX 77864
- 44.5 Acres
- $19,000 per Acre
$845,500 Lot/Land
4678 Highway 90, Madisonville, TX 77864
$874,720 Lot/Land
TBD Fm 978, Normangee, TX 77871
$99,000 Lot/Land
5185 State Highway 21 W, Hemphill, TX 75948
$239,999 Lot/Land
OSR Texas State Highway Osr, Madisonville, TX 77871
$302,640 Lot/Land
8230 Burns Rd, Midway, TX 75852
$98,999 Lot/Land
10455 Idaho Ln, Midway, TX 75852
$302,640 Lot/Land
8530 Burns Rd, Midway, TX 75852
$605,280 Lot/Land
8230 Burns Rd, Midway, TX 75852
$425,000 Custom Home
1403 E Morris St, Madisonville, TX 77864
$1,050,000 Lot/Land
1000 Fellowship Ln, Madisonville, TX 77864
$135,000 Lot/Land
9779 Newport Ln, Midway, TX 75852
$979,900 Lot/Land
9044 Fm 1428, Madisonville, TX 75852
$875,000 Lot/Land
710 S May St, Madisonville, TX 77864
$256,467 Lot/Land
0000 Pee Dee Ln, Madisonville, TX 77864
$1,100,000 Lot/Land
3765 Poteet Rd, Normangee, TX 77871
$212,500 Lot/Land
Wallace Rd, Madisonville, TX 77864
$149,000 Lot/Land
Tract 8 Connor Landing, Madisonville, TX 77864
$273,000 Lot/Land
3038 Derby Ln, Madisonville, TX 77864
$256,468 Lot/Land
2277 Pee Dee Ln, Madisonville, TX 77864
$175,000 Lot/Land
Tract 11 Connor Landing, Madisonville, TX 77864
$130,000 Lot/Land
1770 Mustang Loop, Madisonville, TX 77864
$487,604 Lot/Land
37.5 Antioch Rd, Midway, TX 75852
$3,200,000 Lot/Land
+/- 400 AC Fm 2289, Normangee, TX 77871
$99,000 Lot/Land
8538 Preservation Way, North Zulch, TX 77872
$140,000 Lot/Land
TBD Post Oak Ln, North Zulch, TX 77872
$278,250 Lot/Land
6 AC Fm 3091, Madisonville, TX 77864
$250,000 Lot/Land