$589,691 Lot/Land
0 Hunts Chapel Rd Unit 27065306, Sparta, GA 31087
- 126.17 Acres
- $4,674 per Acre
$589,691 Lot/Land
0 Hunts Chapel Rd Unit 27065306, Sparta, GA 31087
$60,000 Lot/Land
30 Latimer Heights, Sparta, GA 31087
$30,000 Lot/Land
703 Parrish Ave, Sparta, GA 30612
$600,100 Lot/Land
0 E Broad St, Sparta, GA 31087
$12,000 Lot/Land
0 Poinsettia Place N Unit 10700957, Sparta, GA 31087
$355,947 Lot/Land
0 Georgia 22, Sparta, GA 31087
$644,000 Lot/Land
1085 Roy Lawrence Rd, Sparta, GA 31087
$165,000 Lot/Land
0 221-004 Unit 10737496, Sparta, GA 31087
$259,000 Lot/Land
2432 Hunts Chapel Rd, Sparta, GA 31087
$601,900 Lot/Land
0 Broad St Unit 7688731, Sparta, GA 31087
$18,800 Lot/Land
LOTS 11 & 12 Shoals Rd, Sparta, GA 31087
$10,000 Lot/Land
Lot 3 Cherry Blossom, Sparta, GA 31087