$2,200,000 Lot/Land
0 Tbd Unit 24849931, Oak Creek, CO 80467
- 320 Acres
- $6,875 per Acre
$2,200,000 Lot/Land
0 Tbd Unit 24849931, Oak Creek, CO 80467
$6,500,000 Lot/Land
28255 County Road 7c, Yampa, CO 80483
$54,900 Lot/Land
20935 Cayuse Way, Oak Creek, CO 80467
$310,000 Lot/Land
Lots 26/27 Quarter Horse Way, Oak Creek, CO 80467
$49,000 Lot/Land
33435 Filly Trail, Oak Creek, CO 80467
$1,000,000 Lot/Land
21195 Cheyenne Trail, Oak Creek, CO 80467
$40,000 Lot/Land
20331 King Bolt Way, Oak Creek, CO 80467
$48,000 Lot/Land
32965 Maverick Way, Oak Creek, CO 80467
$27,000 Lot/Land
33345 Appaloosa Way, Oak Creek, CO 80467
$27,000 Lot/Land
33335 Appaloosa Way, Oak Creek, CO 80467
$2,200,000 Lot/Land
0 Tbd Unit 11577683, Oak Creek, CO 80467
$41,000 Lot/Land
32514 Ute Trail, Oak Creek, CO 80467
$37,500 Lot/Land
32518 Ute Trail, Oak Creek, CO 80467
$849,900 Lot/Land
21525 Green Ridge Ct, Oak Creek, CO 80467
$160,000 Lot/Land
20905 Clydesdale Way, Oak Creek, CO 80467
$62,500 Lot/Land
32960 Maverick Way, Oak Creek, CO 80467
$45,000 Lot/Land
tbd Springboard Trail, Oak Creek, CO 80467
$179,000 Lot/Land
195 Halter Trail, Oak Creek, CO 80467
$89,900 Lot/Land
000 Halter Trail, Oak Creek, CO 80467
$19,000 Lot/Land
000 Whiffle Tree, Oak Creek, CO 80467
$69,900 Lot/Land
000 Springboard Trail, Oak Creek, CO 80467
$194,900 Lot/Land
21070 Stallion Way, Oak Creek, CO 80467