The new homes below are the nearest to your search area
-
-
$189,900 Lot/Land
4 Dakota Ave, Lake Madison, SD 57042
- 10,402 Sq Ft
- $795,226 per Acre
-
$32,500 Lot/Land
0 Lot 10 Blk 1 McDonald Dr, Huron, SD 57350
-
$229,900 Lot/Land
10 Crescent Ln, Lake Madison, SD 57042
- 14,257 Sq Ft
- $702,414 per Acre
-
$204,900 Lot/Land
6 Crescent Ln, Lake Madison, SD 57042
- 15,058 Sq Ft
- $592,710 per Acre
-
$69,900 Lot/Land
6097 Point Dr Dr, Madison, SD 57042
- 15,080 Sq Ft
- $201,906 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
185 Lake Ridge Dr, Wentworth, SD 57075
- 17,302 Sq Ft
- $302,115 per Acre
-
$175,000 Lot/Land
19837 Hoffman Ave, Badger Township, SD 57212
- 1 Acre
- $175,000 per Acre
-
$224,900 Lot/Land
9 Crescent Ln, Lake Madison, SD 57042
- 16,365 Sq Ft
- $598,616 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
0 Bob Price Blvd Blvd Unit 22602125, Madison, SD 57042
- 1.4 Acres
- $89,413 per Acre
-
$450,000 Lot/Land
39446 262nd St, Mount Vernon, SD 57363
- 30.83 Acres
- $14,596 per Acre
-
$369,900 Lot/Land
0 Tbd Crescent Ln Ln, Madison, SD 57042
- 10,537 Sq Ft
- $1,529,144 per Acre
-
$79,900 Lot/Land
2122 Harvest Creek Ln Ln, Madison, SD 57042
- 1 Acre
- $79,900 per Acre
-
$53,500 Lot/Land
L1,B7 Johnson Addition, Arlington, SD 57212
- 13,503 Sq Ft
- $172,581 per Acre
-
$75,000 Lot/Land
0 Lake Dr Dr Unit 22501565, Wentworth, SD 57075
- 12,998 Sq Ft
- $251,340 per Acre
-
$130,000 Lot/Land
Lot 1 , B3 Johnson's Addition, Arlington, SD 57212
- 41,382 Sq Ft
- $136,842 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
163 Lake Ridge Dr, Wentworth, SD 57075
- 15,324 Sq Ft
- $355,316 per Acre
-
$130,000 Lot/Land
1235 Pelican Point Rd, Madison, SD 57042
- 2.48 Acres
- $52,394 per Acre
-
$550,000 Lot/Land
0 S Dakota 38, Mitchell, SD 57301
- 11.95 Acres
- $46,025 per Acre
-
$40,000 Lot/Land
0 Tbd Ave Ave Unit 22506220, Humboldt, SD 57497
- 10,911 Sq Ft
- $159,681 per Acre
-
$179,900 Lot/Land
5 Dakota Ave, Lake Madison, SD 57042
- 15,507 Sq Ft
- $505,337 per Acre
-
$64,900 Lot/Land
800 Turtle Creek Dr, Hartford, SD 57033
- 10,807 Sq Ft
- $261,588 per Acre
-
$185,000 Lot/Land
25935 395th Ave, Mount Vernon, SD 57363
- 11.68 Acres
- $15,839 per Acre
-
$179,900 Lot/Land
0 Tbd Dakota Ave Ave, Madison, SD 57042
- 25,378 Sq Ft
- $308,788 per Acre
-
$29,900 Lot/Land
0 Lot 6 Blk 1 McDonald Dr, Huron, SD 57350
-
$215,000 Lot/Land
0 461st Ave, Chester Township, SD 57016
- 6.45 Acres
- $33,355 per Acre
-
$110,000 Lot/Land
0 Tbd 462nd Ave Ave, Wentworth, SD 57075
- 2.96 Acres
- $37,161 per Acre
-
$115,000 Lot/Land
165 Golf View Cir, Wentworth Township, SD 57075
- 15,942 Sq Ft
- $314,208 per Acre
-
$899,900 Lot/Land
40468 247th St, Mitchell, SD 57301
- 4.65 Acres
- $193,527 per Acre
-
$29,900 Lot/Land
0 Lot 7 Blk 1 McDonald Dr, Huron, SD 57350
-
$140,000 Lot/Land
0 Stoney Point Rd, Herman Township, SD 57042
- 1.84 Acres
- $76,087 per Acre
-
$29,900 Lot/Land
0 Lot 7 Blk 2 McDonald Dr, Huron, SD 57350
-
$495,000 Lot/Land
0 S Dakota 38, Mitchell, SD 57301
- 11.95 Acres
- $41,423 per Acre
-
$169,900 Lot/Land
0 Tbd Dakota Ave Ave, Madison, SD 57042
- 21,061 Sq Ft
- $351,396 per Acre
-
$204,900 Lot/Land
7 Crescent Ln, Lake Madison, SD 57042
- 14,601 Sq Ft
- $611,277 per Acre
-
$224,900 Lot/Land
8 Crescent Ln, Lake Madison, SD 57042
- 16,213 Sq Ft
- $604,245 per Acre
-
$159,900 Lot/Land
0 Tbd Dakota Ave Ave, Madison, SD 57042
- 16,570 Sq Ft
- $420,347 per Acre
-
$78,000 Lot/Land
0 Tbd Nordstrom Trail, Wentworth, SD 57075
- 18,120 Sq Ft
- $187,500 per Acre
-
$75,000 Lot/Land
0 Nordstrom Trail, Lake Madison, SD 57075
- 14,461 Sq Ft
- $225,904 per Acre
-
$135,000 Lot/Land
197 Lake Ridge Dr, Wentworth, SD 57075
- 19,301 Sq Ft
- $304,672 per Acre